Sennik: basen. Czy ten wakacyjny motyw może zapowiadać kłopoty?

Sennik: basen. Wszystko zależy od kontekstu. Liczy się to z kim i w jakiej wodzie pływamy, ważny jest każdy szczegół. Chcesz wiedzieć jak interpretować sen o lazurowej wodzie? Sprawdź, co oznaczają sny o basenie.

Basen-sennik i znaczenie ogólne 

W znaczeniu podstawowym według sennika basen odwołuje się do uczuć. Sen o pływaniu w basenie odzwierciedla naszą sferę duchową i emocjonalną. Basen we śnie przestrzega, aby nie lekceważyć tej części naszego życia. W interpretacji pomoże także ilość oraz kolor wody. Więcej o tym, co sennik mówi na temat pływania w basenie, przeczytasz w dalszej części artykułu. 

Sennik: pływać w basenie z dużą grupą osób- znaczenie

Sen, w którym osoba śpiąca pływa z innymi w basenie to według sennika zapowiedź spełnienia marzeń i pasma sukcesów. Towarzysze wesołej zabawy w wodzie to środowisko, które być może pomoże Ci uzyskać awans lub dzięki nim znajdziesz lepszą pracę.  

Zobacz też: Sennik: kot. Co oznaczają sny o kotach?

Sennik: woda i basen- co oznacza? 

Według sennika basen z wodą w ładnym, czystym odcieniu zapowiada rozwiązanie wszystkich problemów. Czysta woda we śnie zawsze zapowiada pozytywne rozwiązanie, to znak, że możemy ze spokojem patrzeć w przyszłość. Sennik wskazuje, że woda w basenie to dobry znak, ale tylko i wyłącznie jeśli jest przejrzysta. 

Sennik: basen z wodą mętną- podwójne znaczenie 

Według sennika basen z wodą brudną z jednej strony zapowiada pojawienie się wielbiciela, który będzie bardzo tajemniczy. Z drugiej strony to zapowiedź trosk i rozterek. Czasami te dwie interpretacje przeplatają się ze sobą i nowa miłość może okazać się źródłem wszystkich problemów. Warto o tym pamiętać, zanim na dobre trafi w nas strzała amora. 

Sen o basenie bez wody

Sen o basenie bez wody to zapowiedź rozczarowania, pusty basen odzwierciedla Twoje lęki i kompleksy, które nie jest łatwo przezwyciężyć. Wewnętrzne ograniczenia przysparzają Ci wiele trosk i zmartwień. 

Zobacz też: Sennik. Znaczenie najpopularniejszych snów: zęby, dziecko, pies

Sennik: basen w domu- co Cię czeka? 

Basen w domu lub koło domu według sennika oznacza, że śpiący pragnie uporządkować swoje sprawy. Nie jest to sen, który zapowiada poprawę sytuacji materialnej, raczej sygnał, że teraz wszystko powinno być zorganizowane od początku do końca. 

Sennik o basenie sąsiada

Co, według sennika, oznacza sen o basenie, który nie należy do nas? To znak, że kieruje nami zazdrość i czujemy się w życiu bardzo poszkodowani. Sen o basenie sąsiada powinien zwrócić naszą uwagę na fakt, że zbyt dużo energii poświęcamy innym ludziom, podczas gdy można by było przekuć ją na coś pozytywnego, np. na własny sukces. 

Dziecku w basenie- co oznacza? 

Dziecko w basenie z brudną wodą oznacza, że wiele trudu przed nami i będziemy musieli się naprawdę nagłowić, aby znaleźć rozwiązanie problemu, który aktualnie zaprząta naszą głowę. Dziecko w basenie, które zaczyna się topić- to znak, że tracimy niezależność wraz z wolnością. 

Sennik: topić się w basenie- czy spotka nas coś złego? 

Według sennika topienie się w basenie należy interpretować, kierując się kluczem wody. Problemy z utrzymaniem się na powierzchni czystej wody oznaczają realne problemy w sferze uczuć. Natomiast, gdy kąpiący topi się w brudnej wodzie to, znak, że aby przezwyciężyć życiowe problemy będziemy musieli pokonać wiele przeszkód. 

Zobacz też: Sennik: buty. Sen o butach to dobry znak na przyszłość?

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi
Więcej o: