Hotel Paradise wystartował. Kim są uczestnicy? Wśród nich jedna z gwiazd "Top model"

"Hotel Paradise" wraca na antenę TVN7. Nowi uczestnicy postanowili przeżyć w programie przygodę życia. Kim są uczestnicy trzeciej edycji "Hotelu Paradise"? Przekonaj się.

Ekipa “Hotelu Paradise” udała się na cztery miesiące na Zanzibar, gdzie jest nagrywany trzeci sezon programu. Mieszkańcy rajskiego hotelu dzięki programowi mogą znaleźć miłość i zawalczyć o pieniądze. Główną nagrodą jest 100 tysięcy złotych. Dowiedz się, kim są uczestnicy najnowszego sezonu.  

“Hotel Paradise” - uczestnicy  

Największą zagadkę stanowią nowi uczestnicy programu "Hotel Paradise". Na castingi zgłosiło się wielu chętnych osób, które pragną poznać miłość swojego życia, a przy okazji zarobić trochę pieniędzy i zyskać popularność.  

Klaudia El Dursi Klaudia el Dursi pozuje z krowami na plażach Zanzibaru

Pierwszym uczestnikiem trzeciej edycji programu “Hotel Paradise” jest Dawid Susicki. Ma 24 lata i jest studentem nawigacji w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Pracuje jako trener personalny i grupowy. Ekstrawertyk, z ogromną dawką optymizmu. Tańczy na rurze, miksuje muzykę i robi pokazy streetworkoutowe. Był w sześciu związkach. Jest singlem, ponieważ ceni sobie niezależność. Dawid aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie i ma ok. 12 tys. obserwatorów. 

 

Kolejną uczestniczką jest dwudziestoczterolatka pochodząca z Warszawy Kornelia Głaszcz. Jak czytamy na stronie "Hotelu Paradise", jest ambitna, pewna siebie i spontaniczna. Jej największą pasją jest makijaż oraz charakteryzacja. Na Instagramie chwali się zdjęciami swojej pracy wykonanych na gwiazdach, a wśród jej klientek znalazły się m.in. Natalia Siwiec, Wiktoria Gąsiewska czy Joanna Opozda. Do tej pory nie była w żadnym poważnym związku. Twierdzi, że nie trafił jej się jeszcze książę na białym koniu. Jej wymarzony mężczyzna to wysoki, ciemny brunet z idealnym uśmiechem, który będzie czuły, opiekuńczy, szczery.

 

Luiza Benzouaoua ma 20 lat i na co dzień mieszka w Warszawie. Jest pół Algierką, pół Polką.  Prowadzi wraz z mamą butik z ubraniami plus size. Luiza jest także modelką. Brała udział w wydarzeniach modowych w całej Polsce, a także w Berlinie i Mediolanie. Była uczestniczką siódmej edycji "Top Model". Uwielbia tańczyć i kocha kino. Łatwo zwrócić jej uwagę, choć nie zakochuje się szybko. Jej ideał to wysoki, wysportowany mężczyzna, z poczuciem humoru, wyluzowany i kompromisowy, lubiący się wygłupiać. Musi być jednak stanowczy i konkretny. 

"Jeśli gadatliwość jest talentem to zdecydowanie, taki posiadam, nie znam drugiej takiej osoby, która od rana do wieczora potrafiłaby wciąż gadać, nawet jeśli jest sama" - mówi. 
 

Kolejnym uczestnikiem jest agent nieruchomości - Simon Price. Choć kocha swoją pracę, marzy też o byciu DJ-em. Jest duszą towarzystwa, a z jego twarzy nigdy nie schodzi amerykański uśmiech. Zawsze trzymają się go żarty, mimo że chciałby być poważniejszy. Jak twierdzi, ma nosa do ludzi. Pisze wiersze, bajki i piosenki w języku angielskim. Jego wielka pasja to muzyka - bardzo lubi śpiewać. Uwielbia dubstep i disco polo. Chce zostać milionerem. Wtedy, w pierwszej kolejności kupiłby dom i samochód dla mamy oraz otworzyłby fundację do walki z rakiem. Zakochany był tylko raz, ale zerwał z dziewczyną, by móc jeszcze poszaleć. Jego ideał to wysoka brunetka, inteligentna i spokojna, ale z drugiej strony taka, która potrafiłaby go poskromić. Nie lubi kobiet zarozumiałych, sztucznych i zakłamanych. 

 

'Hotel Paradise 3' "Hotel Paradise 3". Willa jeszcze piękniejsza niż poprzednio. Mamy zdjęcia

Krystian Ferretti ma 24 lata i jest Włochem. Prawdopodobnie dlatego ma wybuchowy temperament połączony z rozbrajającą szczerością, luzem i uśmiechem. Lubi stawiać na swoim, ale jest także pomocnym i empatycznym mężczyzną. Pracuje przy organizacji spotkań rządowych. Jego dwie największe pasje to sport i muzyka. W dzieciństwie swoją przyszłość wiązał z jazdą na nartach. Później jeszcze boksował, strzelał, grał w darta. Nie odpuszcza żadnego festiwalu trance. Jest ambasadorem jednego z największych trance'owych festiwali na świecie Transmission. Od młodzieńczych lat pasjonuje go także kultura Japonii. Jego sposób na zdobycie dziewczyny to normalna rozmowa bez żadnych propozycji seksualnych oraz duża dawka humoru. Lubi dużo żartować, nawet z siebie. Uważa, że najważniejsze to dobra atmosfera w grupie. Jest uczuciowy i potrzebuje dużo uwagi. W programie szuka prawdziwej miłość, która przetrwa po powrocie do Polski. Nie interesują go rozpuszczone księżniczki. 

"Wystarczy, żeby kobieta była normalna i zaangażowana" – tak podsumowuje swoje oczekiwania wobec partnerki 
 

Basia Pędlowska ma 26 lat z Gdańska to z jednej strony silna, niezależna, zaradna i zorganizowana, a z drugiej temperamentna, empatyczna, wiecznie uśmiechnięta i dobra dla innych kobieta. Nie znosi kłamstwa. Pracuje jako kelnerka w jednej z gdańskich restauracji, a w weekendy uczy się w szkole wizażu. Najbardziej dumna jest z tego, że mimo złamanego w wypadku kręgosłupa, nie poddała się i wróciła do treningów. Jej pasją są również języki obce - szczególnie włoski i hiszpański. Stres rozładowuje na siłowni i strzelnicy. Jest singielką od około roku. Podobno ma pecha do złych mężczyzn. Nie lubi być "tą drugą" i nie cierpi, gdy mężczyzna nie poświęca jej 100 procent uwagi. Ceni sobie niezależność, dlatego w związku szuka partnerstwa. Jej ideał to mężczyzna, nie chłopiec. Wysoki i wysportowany brunet o zielonych oczach, z ogromnym poczuciem humoru. Niebojący się nowych wyzwań czy ciężkiej pracy. Szuka faceta empatycznego i o ogromnym sercu. Rozkochać ją można pewnością siebie i romantycznymi gestami. 

 
Zobacz wideo Marietta z "Hotel Paradise" mówi o swojej diecie

Marcin "Groszek" Grajoszek ma 24 lata i pochodzi z Opola. Z wykształcenia jest dietetykiem, a od 17. roku życia zajmuje się głównie modelingiem. Gra na gitarze, śpiewa i pisze teksty piosenek. Jego hobby to także gotowanie oraz sport. Uprawia kalistenikę, biega, skacze na skakance, gra w koszykówkę i piłkę nożną. Często się uśmiecha i ma dużo pozytywnej energii. Nie znosi niedojrzałych, dziecinnych ludzi. Niedawno rozstał się z narzeczoną. Był to jego jedyny, ale za to 9-letni związek. Jego ideał to filigranowa blondynka o niebieskich oczach, lubiąca czytać książki. W związku szuka zrozumienia, szczerości, czułości i empatii.

 

Bogusia Brzezińska ma 20 lat i pochodzi z Lublińca. Studiuje zaocznie wzornictwo, projektowanie ubioru i biżuterii. Prowadzi także własny butik, w którym można kupić ubrania jej autorstwa. Maluje i śpiewa. Bierze lekcje wokalne i po cichu marzy o własnym projekcie muzycznym. Pociąga ją sława. Jest pracowita i ambitna. Uwielebia uprawiać różne sporty: pływa, gra w tenisa, siatkówkę i tańczy. Najbardziej jednak skupia się na treningu siłowym. Bardziej niż mężczyzn kocha swoją suczkę Zarę. Jej ideał to wysoki i muskularny Herkules o ciemnej karnacji. Chciałaby, aby jej partner był opiekuńczy, męski i pracowity. Ważne, żeby chodził na siłownie, uprawiał np. sztuki walki i miał ucho do dobrej muzyki. Nie lubi playboyów i mężczyzn bez pasji.

 
Więcej o: