Sennik: były chłopak- sprawdź, dlaczego powraca we śnie

Sennik: były chłopak. Ex to częsty motyw ze względu na dużą ilość emocji, jaką wkładamy w relacje. Czy były chłopak we śnie to dobry znak i jak odczytać jego prawdziwe intencje? Sprawdzamy.

Sennik: były chłopak, który chce wrócić- co można przez to rozumieć? 

Wbrew pozorom sen o byłym chłopaku nie jest o osobie, która była nam bliska i odeszła tylko o naszych uczuciach. Według sennika były chłopak, który chce wrócić to tak naprawdę nasza chęć do naprawy tego, co było. Taki sen może też oznaczać, że jesteśmy w relacji, która nie do końca nam pasuje i szukamy pretekstu w stronę wyjścia. Były chłopak jest tą osobą, która może wskazywać na koniec aktualnego związku. 

Sennik: kochać się z byłym - co chce nam przekazać ten sen? 

Według sennika kochać się z byłym chłopakiem lub mężem to znak, że bardzo doskwiera nam samotność. Smutek i poczucie beznadziei sprawia, że w naturalny sposób przywołujemy najbliższą nam osobę, nawet jeśli relacja już dawno się skończyła. Osoby, które są w związku, a i tak śnią o seksie z byłym partnerem, prawdopodobnie są niezadowolone z tej sfery życia. 

Sennik: była dziewczyna mojego chłopaka - co to oznacza? 

Sen o poprzedniczce może oznaczać, że nasza pozycja w aktualnym związku jest bardzo słaba. Kobieta, która śni o byłej partnerce swojego chłopaka, czuje się zagrożona i żyje w poczuciu, że ta relacja z dnia na dzień może dobiec końca. Według sennika była dziewczyna chłopaka, z którym teraz jesteś, oznacza, aby realnie spojrzeć na aktualną relację. 

Zobacz też: Sennik: wąż. Co zwiastuje pojawienie się węża we śnie?

Sennik: były chłopak przeprasza- co dalej? 

Ten sen o ex według sennika jest przede wszystkim przewrotny, ponieważ wcale nie oznacza, że ktoś wyraża skruchę. Jak sennik interpretuje sen, gdzie były chłopak przeprasza i chce wrócić? Oznacza to, że ta osoba zaakceptowała nowe życie i jest jej dobrze. Przeprosiny oznaczają krok naprzód, a nie skruchę. Sennik w sprawach ex bywa bardzo zaskakujący. 

Sen - były chłopak wyznaje miłość. Czy można ten sen interpretować dosłownie?

Sen, gdzie były chłopak wyznaje miłość? Ponownie to marzenie senne jest tylko zasłoną dymną do problemów w obecnym związku. Sen, gdzie były chłopak wyznaje miłość, przytula, czule rozmawia czy całuje, oznacza, że właśnie tego brakuje w teraźniejszej relacji. To nie jest sen o byłym, a raczej bardziej obraz tego co dzieje się w nowym związku. 

Sen - były chłopak i kłótnia. Co tak naprawdę znaczy? 

Sen o kłótni z byłym chłopakiem oznacza, że mamy do tej osoby żal. Dodatkowo jeśli we śnie pojawia się jego nowa dziewczyna, oznacza, że ta osoba faktycznie zaczęła nowe życie i my musimy zrobić to samo. Sen o byłym chłopaku rzadko kiedy oznacza, że jest szansa na powrót do tego, co było.  

Zobacz też: Sennik: ślub. Czy marzenie senne na temat ślubu można odczytać dosłownie?

Sennik: były chłopak mnie całuje- co to oznacza? 

Motyw pocałunku w ogólnym rozumieniu oznacza tęsknotę. Sen o byłym chłopaku, który całuje, mówi o potrzebie bliskości osoby, która śni o tego typu czułości. Być może to już czas na to, aby zapomnieć o przeszłości i otworzyć się na całkiem nowy związek. 

Sen o byłym mężu- jak go odczytać? 

Sen o byłym mężu, gdy dotyczy singielki oznacza, że tęsknimy za bliskością. Sen o byłym mężu w przypadku kobiety, która jest aktualnie w związku małżeńskim, oznacza zaniedbywanie obowiązków wobec drugiej osoby i zapowiada problemy małżeńskie. 

Zobacz też: Sennik: niemowlę. Co oznacza pojawiające się we śnie niemowlę?

Zobacz wideo Prasujesz pościel? Wypróbuj krochmal w sprayu
Więcej o: