Te znaki zodiaku mistrzowsko całują. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

Osoby spod pewnych znaków zodiaku są mistrzami w sztuce całowania. Całują tak, że aż kręci się w głowie. Niektórym znakom ta czynność nie wychodzi aż tak dobrze. Sprawdźmy co na ten temat mówi horoskop.

Całowanie to jedna z najprzyjemniejszych metod okazywania sobie miłości, a także czynności, z jakimi do czynienia ma człowiek. Każdy z nas całuje się inaczej i nie ma na to uniwersalnej recepty. Istnieją jednak znaki zodiaku, którym wychodzi to mistrzowsko. O jakich osobach mówi horoskop?

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - baran

Znaki zodiaku najlepsze w całowaniu

Wysokimi standardami w całowaniu odznaczają się Koziorożce. Pragną otrzymać to, czego potrzebują i rzadko całują bez powodu. Zwracają uwagę na styl i najmniejszy detal.

Niezapomniane wrażenia występują podczas pocałunku z Bliźniętami. Brak umiejętności w tym aspekcie nadrabiają dobrą energią, podekscytowaniem i zaangażowaniem. 

Strzelce słyną z delikatnych, prostych i figlarnych całusów. Intensywne całowanie jest dla nich zbyt ciężkie. Wolą zabawę i żartowanie - tą drogą doprowadzają do czegoś poważniejszego.

Za mistrzów w przygryzaniu dolnej wargi uważa się Wodników. Sposób, w jaki całują oddaje ich osobowość. Są głębocy i analizujący. Skrywają w sobie iskrę.

Wagi mają w sobie coś, co sprawia, że pragnie się je pocałować. Nie wychodzą z inicjatywą pierwsze, ale nie przeszkadza to w nawiązaniu zbliżenia. Dostają pocałunek w momencie, gdy naprawdę tego pragną. Wiedzą jak skłonić drugą stronę do uwodzenia. 

Panny całują świetnie, dlatego, że sprawdzają się w wielu dziedzinach jednocześnie. Jako mistrzowie całowania i osoby wszechstronne, wiedzą jak właściwie podejść do partnera. Interesują się różnymi stylami, a także tym, który z nich przypada do gustu drugiej stronie. Zadają takie pytania po kilku randkach. 

Które znaki zodiaku wychodzą z inicjatywą?

Lew uwielbia być w centrum zainteresowania. Potrafi zrobić z pocałunku coś spektakularnego. Zadba o odpowiednią, romantyczną atmosferę i spełni Twe najskrytsze pragnienia. Zrobi wszystko, by stać się obiektem pożądania drugiej strony. 

Nikogo nie dziwi, że Baran jest z natury odważny. Uwielbia wyzwania, w tym te związane ze zbliżeniami. Podczas imprezy potrafi spontanicznie chwycić partnera za rękę i zaprowadzić go w ustronne miejsce, które sprzyjać będzie całowaniu. Baran jest pełen wyjątkowości i namiętności. Pocałunek z nim zapamiętasz na długo.

Pocałunek z Rakiem to niesamowite przeżycie, którego doświadczasz całym sobą. Pełen czułości i ekscytacji. Zrobi wszystko, aby druga strona czuła się zadbana oraz otoczona opieką. Potrafi prawdziwe kochać.

Za mistrzów w sztuce kochania uważa się Byków. Okazują czułość i wylewność tylko zaufanym osobom. Szukają bezpiecznego schronu. Całują tak, jak każdy chciałby być całowany. Dbają o grę wstępną.

Do Skorpionów należy pierwszy krok. Dbają o sprzyjające okoliczności i pragną próbować nowych rzeczy. Kipią namiętnością. Potrafi przenieść osobę, z którą się całują do innego wymiaru.

Najlepszymi w całowaniu są... Ryby! Uwielbiają uprawiać miłość. Są bezinteresowni. Nie ma dla nich granic w zaspokajaniu potrzeb partnera. Potrafią skupić się na jednej rzeczy przez dłuższy czas.

Więcej o: