Ta kobieta urodziła 11 dzieci w ciągu 10 lat. Chciałaby mieć ich jeszcze więcej

Courtney i Chris pobrali się w 2008 roku. Kilkanaście lat po ślubie para doczekała się aż 11 dzieci. Taka liczba domowników wymaga świetnej organizacji dnia. I jak możemy zobaczyć w mediach społecznościowych, rodzinie doskonale się to udaje.

Courtney Rogers od trzynastu lat jest żoną pastora Chrisa Rogersa. Obecnie mieszkają w Santa Fe w stanie Nowy Meksyk w USA. O wielodzietnej rodzinie zrobiło się głośno dzięki publikacji w "Daily Mail".

Zobacz wideo Jak szybko można zajść w ciążę?

Doskonała organizacja dnia

Kobieta w jednym z wywiadów zdradziła, że jej mąż pochodzi z wielodzietnej rodziny. Mężczyzna jest najstarszy z dziesięciorga rodzeństwa. - Zanim się pobraliśmy, Chris żartował, że będziemy mieli tyle samo dzieci - wyznała Courtney. Kilkanaście lat po ślubie para doczekała się aż 11 dzieci. Co ciekawe, wszystkie pociechy pary mają imiona rozpoczynające się na literę "C". Taka liczba domowników wymaga świetnej organizacji dnia. I jak możemy zobaczyć w mediach społecznościowych, rodzinie Rogersów doskonale się to udaje. 

Courtney aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Kobieta chętnie pokazuje, jak wygląda życia z tak liczną gromadką dzieci. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje blisko 20 tysięcy osób. 

 

"To było bardzo stresujące doświadczenie"

Ich najmłodsze dziecko urodziło się pod koniec ubiegłego roku. Wówczas Courtney udzieliła wywiadu "Daily Mail". Jak wyznała, tym razem koniecznością był poród przez cesarskie cięcie, a noworodek spędził ponad dwa tygodnie na oddziale intensywnej terapii. 

- To było bardzo stresujące doświadczenie. Chciałam być pewna, że z moim dzieckiem jest wszystko w porządku - wyznała Courtney. I jak dodaje, w przyszłości chciałaby mieć kolejne dziecko. - Odkąd zostałam matką, stało się to moim życiem i cieszę się nim. Doceniam każdą minutę - zdradziła w rozmowie z "Daily Mail".

 

Niedawno pisaliśmy także o kobiecie z Gruzji, która jest mamą 11 dzieci. Udało jej się to dzięki pomocy surogatek. 23-latka po raz pierwszy została mamą, gdy miała 17 lat. W ciągu ostatniego roku ona i jej mąż doczekali aż się dziesięciorga dzieci! Warto wspomnieć, że prawo Gruzji od 1997 roku zezwala na korzystanie z usług matek zastępczych. Jednak taka opcja przewidziana jest tylko i wyłącznie dla małżeństw. Więcej na temat nietypowej rodziny przeczytasz w naszym artykule:

Może cię także zainteresować:

Więcej o: