Sennik: zęby. Sprawdź, jak odczytać znaczenie snu o zębach

Sennik: zęby. Co noc śnią Ci się zęby? Zaraz po przebudzeniu postaraj się zapamiętać jak najwięcej szczegółów. Szerszy kontekst pozwoli Ci prawidłowo odczytać sen i wyciągnąć właściwe wnioski.

Zęby - sennik i znaczenie snów

Zęby we śnie są odzwierciedleniem naszego samopoczucia. Zęby według sennika mogą zdradzać nasz nie najlepszy stan psychiczny oraz gorszą formę. Tego typu czarne myśli to często produkt uboczny wyobraźni, dlatego, zanim popadniemy w kompleksy, warto pomyśleć, że to stan przejściowy, który nie będzie trwał wiecznie. Sen o zębach symbolizuje też nasze wewnętrzne lęki i ograniczenia. 

Sen - wypadające zęby. Na co powinno się uważać? 

Według sennika zęby wypadające (kruszące się, zepsute lub złamane) wieszczą troski i masę zmartwień, wypadające zęby we śnie mogą też zapowiadać śmierć kogoś z bliskich. Sen o zębach wypadających ma za zadanie przygotować śniącego na gorszy okres, warto potraktować to jako przestrogę i mieć się na baczności. 

Sennik: wypadające zęby jedynki. Czy to ma znaczenie? 

Zdecydowanie tak. Jeśli we śnie wypadają nam zęby mleczne, to według sennika znaczy, że nie jesteśmy gotowi na pewne sytuacje, nasza niedojrzałość każe zwyczajnie poczekać. Sennik wypadające zęby jedynki interpretuje jako przestrogę przed stratą najbliższych, jeśli ząb wypada i pojawia się krew, możemy stracić kogoś z najbliższej rodziny. Wypadanie zębów we śnie bez krwi może zapowiadać duże problemy lub stratę kogoś z dalszej rodziny, dotyczy to osoby, którą bardzo lubimy. 

Sennik: zęby sztuczne- jak interpretować? 

Ogólnie sztuczna szczęka we śnie nie jest dobrym znakiem. Według sennika zęby sztuczne we śnie chcą nas przygotować na straty. Może to się odnosić zarówno do dóbr materialnych jak i straty w znaczeniu przenośnym. 

Sennik: zęby krzywe- co to oznacza? 

Krzywe zęby według sennika oznaczają potrzebę korekty. Sen mówi o tym, że w naszym życiu nie wszystko układa się tak, jak powinno i zdecydowanie trzeba coś naprawić. Być może chodzi o relację, a może sfera zawodowa jest od dawna zaniedbana? 

Sennik: zęby białe- czy to dobry znak? 

Zdecydowanie tak, biel zapowiada dobre zdrowie, jeśli ostatnio właśnie ono było przyczyną zmartwień teraz można odetchnąć. Według sennika zęby białe oznaczają, że wszystko jest w porządku i czeka nas szczęśliwe życie w dobrym zdrowiu. 

Sennik: zęby u dziecka- jak odczytać? 

Sennik zęby u dziecka, które wypadają we śnie rodzica, interpretuje jako problemy wychowawcze. Mleczaki to też częsty znak, że dziecko jest nadal niedojrzałe i nie może być traktowane jako dorosły. 

Zobacz też: Sennik: kleszcz. Co to znaczy, gdy w śnie prześladuje cię kleszcz?

Sennik: zęby u niemowlaka- znaczenie 

Białe, ładne zęby u niemowlaka według sennika zapowiadają same sukcesy, to znak, że wszystko układa się po Twojej myśli. Wypadające zęby u niemowlaka wróżą porażkę. 

Sen - złamany ząb. Czy to dobra wróżba? 

Sen, gdzie występuje złamany ząb to zły znak dla związku, być może ważna dla nas relacja już wkrótce się zakończy. I niestety nie mamy na to większego wpływu, odejdzie ta druga osoba. 

Zobacz też: Sennik: suknia ślubna. Co oznacza ten sen? Czy to dobry znak?

Zobacz wideo Prasujesz pościel? Wypróbuj krochmal w sprayu
Więcej o: