Sennik: wszy. Co oznacza, gdy w twoim śnie pojawiają się wszy?

Sennik: wszy. Sennik rozwiewa wątpliwości co do znaczenia wielu snów. Jeśli ciekawi cię, co może oznaczać pojawienie się w nich wszy, przeczytaj poniższy tekst.

Sen o wszach: co może oznaczać pojawienie się insektów we śnie?

Mało kto z nas lubi wszelkiego rodzaju owady czy inne małe żyjątka. Wyjątkową niechęcią darzone są jednak pasożyty, jakimi są wszy. Nawet jeśli pojawiają się one tylko w snach, nie jest to nic przyjemnego. O czym może świadczyć sen o wszach? Sprawdź, jakie rozwiązanie zagadki podsuwają senniki.

Sen: wszy nie zwiastują niczego dobrego

Jak się można spodziewać wszy we śnie, nie są zwiastunem niczego pozytywnego. Jeśli pojawiają się w Twoich snach, możesz spodziewać się szeroko pojętych komplikacji. Najpewniej będą one związane ze sferą zdrowotną. Choroba może dotyczyć nie tylko osoby, której śnią się wszy, ale także osób z jej najbliższego otoczenia.

Zobacz też: Sennik: samoloty. Sprawdź znaczenie snów o samolotach

Sennik: wszy we włosach

Widok wszy we włosach nie jest przyjemny bez względu na to czy ma to miejsce na jawie, czy we śnie. Co na ten temat mówią senniki? Znaczenie snu, w którym pojawiają się wszy we włosach, jest bardziej emocjonalne, gdyż jak wiadomo niektóre marzenia senne, mają charakter proroczy. Co dokładnie oznacza taki sen? Wszy we włosach to pasożyty, które dręczą i męczą człowieka, powodując dyskomfort. Nie inaczej jest we śnie. Według sennika gdy widzimy wszy we włosach, może to oznaczać, że jesteśmy obciążeni przez grupę "pasożytujących", którzy czerpią z naszej energii życiowej, powodując spadek naszej kondycji psychicznej i fizycznej.

Sennik: wszy na głowie

Duża ilość wszy na głowie jest interpretowana przez niektóre senniki jako zwiastun bogactwa. Może więc zdarzyć się, że takie senne marzenie przepowiada sytuację, w której albo weźmiemy udział w intratnym przedsięwzięciu lub czeka nas niespodziewany przypływ gotówki, np. ze spadku po bliskiej osobie. 

Zobacz też: Sennik: buty. Sen o butach to dobry znak na przyszłość?

Sennik: wszy u dzieci

Wszy u dzieci to najczęściej sen pojawiający się u rodziców dzieci przedszkolnych i szkolnych. Co oznacza według sennika? W tym okresie często zdarza się, że mimo zachowywania higieny dzieci łapią pasożyty. Sny takie są więc jak najbardziej naturalne, jednak nie zwiastują niczego dobrego. Mogą być zapowiedzią choroby dotyczącej najbliższych członków rodziny, niekoniecznie dzieci.

Sen: wszy na głowie dziecka i nie tylko

Wszy we śnie mogą pojawiać się w różnych okolicznościach i w zależności od tego znaczenie ich pojawienia się może być odczytywane na wiele sposobów:

  • wszy na psie - pies jest przyjacielem człowieka, więc taki sen może zwiastować rychłe kłopoty u bliskiego przyjaciela
  • wszy łonowe - to odzwierciedlenie tego, że ukrywasz intymny sekret lub jesteś nie do końca zadowolony ze swojego życia seksualnego
  • liczenie wszy na głowie dziecka - gdy we śnie liczysz wszy, może to sugerować, że zbliżają się problemy finansowe
  • wyczesywanie wszy z włosów - taki sen informuje cię, że uda ci się pokonać przeciwności. 

Zobacz też: Sennik: pieniądze. Sprawdź, czy czeka Cię nagły dopływ gotówki

Sen: wszy i gnidy

Jeśli w twoim śnie pojawiają się jednocześnie wszy i gnidy, a ich ilość jest duża oznaczać to może, że na jawie borykasz się z ludźmi, którzy rzucają ci kłody pod nogi, są ci nieprzychylni i działają na twoją niekorzyść. Warto przy tym zwrócić uwagę na proporcje - jeśli wszy przeważają nad gnidami, wówczas uda ci się opanować sytuację i pozbyć fałszywych ludzi ze swojego otoczenia.

Sen: wszy u siebie

Sen o wszach u siebie? Jeżeli w twoim śnie wszy są problemem, który dotyczy twojej głowy lub włosów, wtedy możesz spodziewać się korzyści finansowych, które pojawią się w niedługim czasie. 

Zobacz też: Sennik: wypadek samochodowy. Sprawdź znaczenie snu

Zobacz wideo Prasujesz pościel? Wypróbuj krochmal w sprayu
Więcej o: