Biedronka sprzedaje kultowe klapki Kubota. Kiedyś szczyt kiczu, a teraz wielki hit! Ile kosztują?

Biedronka wprowadziła do swojej najnowszej oferty kultowe klapki marki Kubota. To jedne z bardziej kontrowersyjnych butów na świecie. Jeszcze jakiś czas temu postrzegane były jako synonim kiczu, a teraz są prawdziwym hitem. Obecnie kupić je można w wybranych sklepach Biedronka na terenie całego kraju za mniej niż 25 zł.
Zobacz wideo Aplikacje, które pomogą ci oszczędzać na zakupach

W sklepach Biedronka od czasu do czasu znaleźć można prawdziwe modowe perełki w naprawdę przystępnych cenach. Ostatnio, Biedronka postanowiła po raz kolejny zaskoczyć swoich klientów. Ta popularna sieć sklepów wprowadziła bowiem do sprzedaży klapki Kubota, które według niektórych osób zasługują już na miano kultowych. Od kiedy będą dostępne w sklepach Biedronka i jaka będzie ich cena? 

Biedronka sprzedaje kultowe klapki Kubota 

W ofercie sklepów Biedronka pojawiła się nowa, zaskakującą propozycja. Wśród dostępnego asortymentu znalazły się bowiem kultowe klapki Kubota. W sprzedaży znajdziemy ich wodoodporną wersję, czyli Kubota Basic. Takie buty idealnie sprawdzą się na basenie, siłowni czy na co dzień. Wyprodukowane są z lekkiego, wytrzymałego i antypoślizgowego tworzywa sztucznego. Oferta trwa od 22 lutego do 6 marca.

Ile kosztują klapki dostępne w sklepach Biedronka?

Klapki Kubota, które obecnie znajdziemy w sklepach Biedronka, kupić można w naprawdę atrakcyjnej cenie. Kosztują bowiem 24,99 zł i oficjalnie dostępne są w rozmiarach od 39 do 44. Do tego, do wyboru jest również kilka wariantów kolorystycznych. 

Zobacz także: Te klapki idealnie sprawdzą się na basenie!

To chyba najbardziej kontrowersyjne klapki na świecie, albo się je kocha albo je nienawidzi. Do wyboru rozmiary : 39-44. Pisałam według gazetki, piszecie że można dostać je w rozmiarach od 37 jednak ;) Cena 24,99 zł. A Wy co sądzicie? Hit czy kit?

- czytamy na instagramowym profilu biedronkowe.love.

 
Idę jutro na łowy po różowe
Jasne że hit
Hit jak nic
Klasyk
Kupiłam w zeszłym roku i się z nimi nie rozstaję

- czytamy w komentarzach na Instagramie.

Więcej o: