Piotr Żyła kupił nowy dom. Wszystko wskazuje na to, że zamieszkał w nim z Marceliną Ziętek

Piotr Żyła kupił w tajemnicy nowy dom. Zamieszkał w nim ze swoją partnerką - Marceliną Ziętek. Gdzie uwili sobie gniazdko?

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek próbują chyba uciec od medialnego szumu. Skoczek kupił niedawno nowy dom dla siebie i ukochanej. Już w styczniu Marcelina Ziętek chwaliła się zdjęciami z tarasu. 

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek w nowym domu 

Jak ustalił Magazyn "Party" nowy dom Piotra Żyły znajduje się w Ustroniu. Skoczek narciarski wyprowadził się z Wisły, a wybudowany przez niego wcześniej dom zostawił swojej byłej żonie Justynie Żyle. Ex-małżonkowie stoczyli o wartą milion złotych nieruchomość batalię sądową podczas rozwodu.  

Niewiele wiadomo o wystroju nowego domu Piotra Żyły. Wraz z Marceliną Ziętek starają się bardzo chronić swoja prywatność. Para nie zamieszcza nawet wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych oraz nie komentuje prasowych doniesień na swój temat. Wiadomo jedynie, że nieruchomość jest urządzona w nowoczesnym stylu, oczywiście znalazło się w niej miejsce na kominek, piękny taras, a w okolicy jest mnóstwo zieleni.

Marcelina Ziętek Marcelina Ziętek karierę rozpoczęła już lata temu. Nie bała się odważnych sesji

 

Dlaczego Piotr Żyła zdecydował się przeprowadzić akurat do Ustronia? Chciał być bliżej rodziców, którzy prowadzą tam pensjonat.  

Pensjonat Źródełko to dom rodzinny Piotra Żyły, Reprezentanta Polski w Skokach Narciarskich. Nasz Syn w ciągu swojej kariery sportowej korzysta ze wsparcia naszej bazy rehabilitacyjnej i żywieniowej co jak widać służy jego zdrowiu i kondycji ku zadowoleniu oddanych mu rodziców” - czytamy na stronie internetowej posiadłości państwa Żyła. 

Piotr Żyła wykańcza nowy dom Piotr Żyła wykańcza nowy dom: Jeszcze tylko chwilka i gotowy. Fani: Uważaj, bo byłej się spodoba!

Do Ustronia zaglądają także dzieci skoczka z zakończonego małżeństwa z Justyną Żyłą. Z Wisły do Ustronia jest całkiem niedaleko, więc Karolina i Jakub mogą od czasu do czasu przebywać z ojcem.  

Czy Piotr Żyła i Marcelina Ziętek planują ślub? 

Wydaje się, że parze pozostał już tylko ten cel do zrealizowania. Magazyn Pary zapytał o to byłą żonę skoczka - Justynę Żyłę.  

Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale jeśli to prawda, to życzę szczęścia. Życie prywatne Piotrka mnie nie interesuje. Zależy mi tylko na tym, żeby Karolinka i Kuba byli szczęśliwi i żeby niczego im nie brakowało - powiedziała Justyna Żyła. 
Zobacz wideo Piotr Żyła opowiada o swojej kolejnej metamorfozie. Nic go nie cieszyło
Więcej o: