Klaudia El Dursi przeszła totalną metamorfozę. W platynowym blondzie jest nie do poznania

Klaudia El Dursi przeszła metamorfozę. Klaudia El Dursi, znana jako prowadząca "Hotelu Paradise", przeszła totalną metamorfozę. W platynowym blondzie jest nie do poznania. Wizualizacja słynnego fryzjera gwiazd, Łukasza Urbańskiego wywołała wśród internautów sprzeczne odczucia. Nie są zachwyceni efektem końcowym.

Klaudia El Dursi przeszła wirtualną metamorfozę fryzjerską. Nowy kolor włosów modelki zupełnie odmienił jej rysy twarzy. Wizualizacja stworzona przez Łukasza Urbańskiego nie zachwyciła jednak fanów. Zobaczcie, jak gwiazda prezentuje się w platynowym blondzie. Zmiana jest diametralna.

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Klaudia El Dursi przeszła totalną metamorfozę

Klaudia El Dursi rozpoczęła swoją karierę już podczas samego castingu do programu „Top model”.  Jurorzy byli nią zupełnie zafascynowani. Szyk, polot, wdzięk – miała w sobie wszystko, czego oczekiwali od kandydatki na zwyciężczynię programu. Na wstępie dostała od nich „złoty bilet”,  który zapewnił jej miejsce w domu modelek. I choć nie udało jej się wygrać tytułu top modelki, drzwi do wielkiej kariery wciąż pozostały otwarte. TVN zaproponował jej angaż w roli prowadzącej programu „Hotel Paradise”, zwariowanej historii poszukiwania miłości (przynajmniej w teorii). Od tej pory egzotyczna uroda, pełne charyzmy oczy i kruczoczarne, długie włosy stały się jej znakiem rozpoznawczym. I choć sława przyszła szybko i nieoczekiwanie, Klaudia przyznaje, że nie chce zamienić się w wielką celebrytkę. Dzięki pandemii mogła złapać chwilę oddechu, która, jak sama przyznaje, była jej potrzebna: 

Przez to, że ten świat show-biznesu trochę przygasł i zwolnił, to mam szansę się w nim łagodnie odnaleźć. Nie tak drastycznie, jak gdyby było to w normalnych warunkach i okolicznościach. Więc z jednej strony to moje życie zmieniło się diametralnie, ale z drugiej strony wciąż jestem tą samą Klaudią, co mieszka sobie w Bydgoszczy i tak naprawdę spokojnie sobie żyje.

Klaudia El Dursi na InstaStory Łukasza UrbańskiegoKlaudia El Dursi na InstaStory Łukasza Urbańskiego instagram.com@lukiur

Łukasz Urbański, słynny fryzjer gwiazd, opublikował ostatnio na swoim Instagramie kolejną wirtualną metamorfozę. Jak do tej pory mogliśmy oglądać fryzjerskie eksperymenty na głowie Kingi Rusin, Magdy Mołek, Magdy Gessler, Joanny Krupy i Doroty Szelągowskiej. Tym razem na profil wskoczyła Klaudia El Dursi w platynowym blondzie. Trzeba przyznać, że gwiazda jest nie do poznania. Ta zmiana nie przypadła jednak do gustu internautom. Przeszło 62% z nich zdecydowało, że metamorfoza jest po prostu nieudana, a naturalny kolor włosów modelki to nieodczepny element jej fenomenalnego wizerunku.

A jak wam podoba się Klaudia w nowym wydaniu? Bez względu na gusta, efekt metamorfozy z pewnością jest totalnym zaskoczeniem. Kto wie, być może pewnego dnia wirtualna metamorfoza stanie się rzeczywistością?

Jeśli szukasz kosmetyków w dobrych cenach, zobacz ich ofertę na Avanti24.pl!

Więcej o: