Małgorzata Rozenek startuje z własną marką ubrań. Ceny wprawiają w osłupienie

Małgorzata Rozenek na Instagramie pochwaliła się swoim nowym projektem. Gwiazda wypuściła na rynek własną markę odzieżową. Ile kosztują ubrania od "perfekcyjnej pani domu"?

Małgorzata Rozenek żadnej pracy się nie boi. Tym razem postanowiła spróbować swoich sił w branży odzieżowej. Podczas wieczornego live'a na Instagramie gwiazda zdradziła fanom, nad czym pracowała przez ostatnie miesiące.  

Małgorzata Rozenek ma własną markę odzieżową 

Wszyscy fani teraz będą mogli nie tylko oglądać swoją idolkę w telewizji i zajadać jej autorski catering, ale także nosić zaprojektowane przez nią ubrania. Wczoraj na Instagramie rozemocjonowana gwiazda opowiadała o swoim nowym przedsięwzięciu: 

Powiem wprost, jak zwykle wychodzę przed szereg. Miało być inaczej, miała być duża rzecz, miał być profesjonalny i duży start, ale wracam dzisiaj z fabryki, odebrałam wszystkie rzeczy i muszę wam powiedzieć wprost, już nie mogę czekać. Chciałam się z wami podzielić tym, że rozpoczynam swoją markę modową. Ruszam z firmą produkującą ubrania, bo moda to coś, co kocham najbardziej na świecie. Wielcy zaczynali w garażach, a ja specjalnie celowo zaczynam w swoim salonie, bo już nie mogę się doczekać - opowiadała 

Ubrania od Małgorzaty Rozenek. Ile trzeba za nie zapłacić?  

W czasie live’a celebrytka ujawniła nazwę kolekcji. Jej firma będzie się nazywała Mrs. Drama. 

Moi najbliżsi nazywają mnie często "pani drama" - wytłumaczyła celebrytka zebranym ciekawskim. 

Małgorzata Rozenek nie popełniła tego błędu, co jej poprzedniczki, które ściągały t-shirty z Afryki i promowały je jako “made in Poland”.  

Kupując Mrs. Dramę, dajecie pracę waszym sąsiadom tu z Polski. Wszystkie produkty wszystko mamy tu z Polski - zapewniała. 

Naturalnie, fani zapytali także o ceny ubrań. Niestety, nie mamy dobrej wiadomości. Tanio nie będzie. Za białą bluzkę z krótkim rękawkiem trzeba wydać 119 zł. 

Mamy najróżniejsze ceny, stawiamy przede wszystkim na jakość. Podam przykład białego t-shirtu, który mam teraz na sobie. Ten t-shirt z rewelacyjnej ,100- procentowej bawełny kosztuje tylko 119 złotych - zachęcała.  

Sprawdziliśmy ceny reszty ubrań z nowej kolekcji Mrs. Drama. Przykładowo koszt czarnej marynarki to 499 zł, a beżowego kardiganu wykonanego z wełny extra fine merino - która, jak zapewnia projektantka na stronie sklepu, “jest jednym z najbardziej szlachetnych włókien” - 599 zł.  

Małgorzata Rozenek-Majdan/Mrs. DramaMałgorzata Rozenek-Majdan/Mrs. Drama Mrs. Drama /https://mrsdrama.pl/sklep/

 

Projektantka była zachwycona swoimi dziełami. Kilkakrotnie rzuciła nawet hasłem: "nikt mi nie powie, że to nie jest sztos". A wy co sądzicie o ubraniach od celebrytki?  

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o karierze prawniczej: To była odskocznia. Jaką była uczennicą?

Zobacz też: modne marynarki w dobrych cenach!

Więcej o: