Publikowała w sieci zdjęcia erotyczne. Fotografie odkryli rodzice kolegów jej dzieci: Chcieli mnie zniszczyć

Mieszkanka Kalifornii zdobyła wielką popularność, publikując w sieci zdjęcia erotyczne. Działalność 44-latki odbiła się na edukacji jej dzieci. Ktoś, kto rozpoznał ją na fotografiach, zawiadomił dyrekcję szkoły, do której uczęszczały.

Crystal Jackson jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie publikuje zdjęcia, na których przeważnie pozuje w bieliźnie. Amerykanka zdobyła 569 tys. obserwatorów, ale nie jest to jej jedyne konto, na którym umieszcza podobne treści. W momencie, gdy jej prywatne życie erotyczne przestało się układać, założyła konto na portalu "Only Fans".

44-letnia mama publikowała w sieci zdjęcia erotyczne

W rozmowie z magazynem "People" zdradziła, że zaczęło brakować jej intymności, która wcześniej była istotnym elementem jej relacji z mężem.

Próbowaliśmy różnych rzeczy, żeby urozmaicić nasze pożycie. Dodatkowo zaczęłam przechodzić menopauzę, przez co wcale nie czułam się seksowna. Nigdy nie sądziłam, że ktoś będzie oglądać występy mamy. To śmieszne

- wyznała.

Panna Młoda poprosiła o pozwolenie na przytulenie byłego chłopaka Powiedziała tak i zrobiła coś nieoczekiwanego. Panna młoda zaskoczyła męża i byłego partnera

Trzeba zaznaczyć, że portal "Only Fans" działa na zasadzie płatnych subskrypcji. Fotografie 44-latki spodobały się internautom do tego stopnia, że wartość jednej urosła do ceny 14 tys. dolarów. Zaskoczona kobieta zaczęła regularnie zamieszczać tam zdjęcia, a jej zarobki wzrosły do 150 tys. złotych miesięcznie. Crystal Jackson była zadowolona ze swojego pomysłu nie tylko dlatego, że znacznie poprawiła swoją sytuację finansową.

Takie zdjęcia dodały mi pewności siebie, a dodatkowo poprawiła się moa intymność i więź z mężem

- zdradziła.

Wszystko zmieniło się jednak w momencie, gdy rodzice kolegów ze szkoły, do której uczęszczały jej dzieci, postanowili zawiadomić o wszystkim dyrekcję.

Chcieli mnie zniszczyć. To było obrzydliwe. Nie promuję swojego profilu. Aby go znaleźć, musisz się zalogować i szukać takich treści. To moja decyzja i niczyja sprawa. Nikogo tym nie krzywdzę

- tłumaczyła 44-latka.

Crystal napisała list do kuratorium, w którym tłumaczyła, że publikowanie przez nią zdjęcia nie są pornografią. Mimo tego nie udało jej się zmienić nastawienia rodziców i dyrekcji katolickiej placówki, do której uczęszczały jej dzieci. Ostatecznie usunięto je z listy uczniów.

Popularna influencerka pokazała, jak zmieniło się jej ciało podczas pandemii. Kobiety dziękują za szczere wideo Popularna influencerka pokazała, jak zmieniło się jej ciało podczas pandemii. Kobiety dziękują za szczere wideo

 
Zobacz wideo Blanka Lipińska odnosi się do krytyki dotyczącej jej zębów. "Generalnie mam was gdzieś"
Więcej o: