Schudła prawie 100 kg, by zemścić się na byłym chłopaku. Jej metamorfoza jest spektakularna i inspiruje wiele kobiet

Samantha Rawley to to trzydziestolatka z Kalifornii, która przeszła spektakularną metamorfozę i schudła prawie 100 kg. Teraz, na swoim Instagramie, motywuje inne kobiety do zmiany. - Uznałam, że pora wziąć się za siebie. Koniec związku zmotywował mnie do zmian. Poza tym pragnęłam zemścić się na byłym chłopaku i pokazać mu, ile stracił - przyznaje.
Zobacz wideo Gwiazdy, które przeszły metamorfozę i sporo schudły

Pochodząca z Kalifornii Samantha Rawley, to trzydziestoletnia kobieta, która na przestrzeni kilku ostatnich lat przeszła niesamowitą metamorfozę. Jak sama przyznaje, problemy z nadwagą towarzyszyły jej niemal od dzieciństwa, a rówieśnicy często wyśmiewali się z niej. Jednak dopiero jako dorosła kobieta znalazła w sobie tyle siły i motywacji, by zawalczyć o swoje zdrowie oraz lepszą kondycję. Okazuje się, że największym impulsem do zmiany był jej były chłopak. 

"Koniec związku zmotywował mnie do zmian. Poza tym pragnęłam zemścić się na byłym chłopaku i pokazać mu, ile stracił"

Jak wyznała Samantha Rawley, dla jednego z jej poprzednich partnerów, jej otyłość była powodem do wstydu, przez co nieustannie przekładał moment przedstawienia jej swojej rodzinie oraz znajomym.

Nie chciał nas sobie przedstawić. Powodem była moja waga

- napisała w jednym z postów na Instagramie.

Po jakimś czasie okazało się również, że mężczyzna oszukiwał ją i zdradzał. Kiedy ostatecznie się rozstali, Samantha postanowiła całkowicie zmienić odmienić swoje życie oraz wizerunek, a także zadbać o swoje zdrowie. Zmiany rozpoczęła od konsultacji z lekarzem i zdecydowała się na zabieg zmniejszenia żołądka, który umożliwił jej odzyskać kontrolę nad apetytem oraz ułatwił zrzucanie kilogramów. Diametralnie zmieniła również sposób odżywiania. Wykluczyła z diety słodycze, fast-foody, słodkie napoje i inną wysoko przetworzoną żywność. Zadbała również o regularną aktywność fizyczną.

Uznałam, że pora wziąć się za siebie. Koniec związku zmotywował mnie do zmian. Poza tym pragnęłam zemścić się na byłym chłopaku i pokazać mu, ile stracił

- wyznała.

 

Schudła prawie 100 kg i jest motywacją dla wielu kobiet

Finalnie udało jej się schudnąć ze 165 kg do 72 kilogramów. Nie da się ukryć, że po tak spektakularnej metamorfozie, Samantha Rawley zmagała się z obwisłą skórą, która pozostała po zrzuconych kilogramach. Trzydziestolatka zdecydowała się jednak na zabieg jej usunięcia. 

Mam nadzieję, że nigdy nie poczujesz, że musisz ukrywać swoje "niedoskonałości" po utracie wagi. Mam nadzieję, że zawsze chwalisz się tymi bliznami, cellulitem, rozstępami. Ale co najważniejsze, mam nadzieję, że jesteś dumna z tego, co zrobiłaś i jak daleko zaszłaś

- napisała ostatnio pod jednym ze zdjęć na Instagramie.

Teraz, Samantha jest motywacją dla wielu innych kobiet. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 34 tys. obserwatorów, z którymi trzydziestolatka pozostaje w stałym kontakcie i dzieli się z nimi dalszymi postępami w walce o zdrowie i sprawność fizyczną.

 
Więcej o: