Lidl sprzedaje tańszy zamiennik popularnego robota sprzątającego. Kupicie go taniej o 2000 zł

Lidl ma obecnie w swojej ofercie tańszy zamiennik popularnego robota sprzątającego, który w ostatnim czasie robi prawdziwą furorę w sieci. Robot dostępny w sklepach Lidl posiada nie tylko funkcję odkurzania, lecz także mopowania. Co więcej jest dużo tańszy od swojego poprzednika.
Zobacz wideo Aplikacje, które pomagają oszczędzać na zakupach

Lidl po raz kolejny udowadnia, że w ich ofercie od czasu do czasu znaleźć można nie tylko odzieżowe perełki, lecz także popularne sprzęty domowe w naprawdę okazyjnych i przystępnych cenach. W ostatnim czasie, ogromną popularnością wśród klientów sieci sklepów Lidl cieszył się robot kuchenny zwany "Lidlomiksem". Teraz, w ofercie sklepu internetowego tego popularnego dyskontu pojawił się natomiast robot odkurzająco-mopujący. Co ciekawe, jego cena jest dużo niższa, niż tych robotów, które znajdziemy w popularnych sklepach ze sprzętem RTV/AGD.

Pepco sprzedaje modne jeansy za 50 zł. To model, który uwielbiają kobiety. Ich krój wyszczupla (zdjęcie ilustracyjne)Pepco sprzedaje modne jeansy za 50 zł. To model, który uwielbiają kobiety. Ich krój wyszczupla

Lidl sprzedaje tańszy zamiennik popularnego robota sprzątającego

Robot sprzątający, który znajdziemy w obecnej ofercie sklepu internetowego Lidl, przeznaczony jest zarówno do twardych podłóg, jak i dywanów z krótkim włosiem. Posiada nie tylko funkcję odkurzania, lecz także czyszczenia na mokro. Tego typu sprzęt to dobre rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić swój czas na sprzątaniu. Trzeba jednak zaznaczyć, że taki robot nigdy nie będzie tak dokładny jak tradycyjne odkurzanie. Nie będzie on bowiem w stanie odkurzyć takich powierzchni jak listwy przypodłogowe czy innych trudnodostępnych zakamarków. Świetnie sprawdzi jednak jako dodatkowa pomoc w utrzymaniu porządku.

mango wyprzedaż kurtki i płaszczePikowana kurtka z Sinsay to prawdziwa wiosenna perełka. Kupicie ją za 29,99 zł

Robot odkurzający dostępny w sklepie Lidl posiada sześć trybów czyszczenia: auto (czyszczenie w równoległych trasach z 60 proc. pokryciem), spot (czyszczenie po spirali z maksymalną siłą ssącą), kąty (czyszczenie wzdłuż brzegów pomieszczenia), max (czyszczenie z maksymalną siłą ssącą), zaplanowany (czyszczenie z wcześniej ustawionym czasem rozpoczęcia) i tryb wycierania (czyszczenie na mokro za pomocą ściereczki z mikrofibry). Należy również zaznaczyć, że tego typu roboty z funkcją mopowania kosztują nawet 2,5-3 tys. zł. Ten, który znalazł się w asortymencie sklepu Lidl kosztuje natomiast 649 zł.

Lidl sprzedaje tańszy zamiennik popularnego robota sprzątającegoLidl sprzedaje tańszy zamiennik popularnego robota sprzątającego https://www.lidl-sklep.pl/p/silvercrest-robot-sprzatajacy-z-funkcja-czyszczenia-na-mokro-sswr-a1/p100316407 screen