Sylwia Bomba pozuje w bikini. Gwiazda zrzuciła ponad 30 kg. "Sylwio! Chudniesz w oczach" piszą fani

Sylwia Bomba, po raz kolejny zaskakuje świetną sylwetką. Na ostatnim zdjęciu z wakacji gwiazda wygląda oszałamiająco. Efekty jej lifestylowej metamorfozy są widoczne gołym okiem, a fani z zachwytem komplementują każdą zmianę.

Sylwia Bomba rozpoczęła swoją małą karierę w programie „Googlebox przed telewizorem”. Jakiś czas temu gwiazda przyznała się, że gdy zobaczyła jeden z odcinków postanowiła raz na zawsze zmienić swój styl życia i zadbać o wymarzoną formę. Odpowiednio dopasowana dieta, intensywne treningi i zaciętość w walce pozwoliły jej na pozbycie się aż 30 kg. Rezultaty są oszałamiające, choć, jak sama mówi, wymagały wielkich poświęceń. 

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Sylwią Bombą. "Ważyłam prawie 90 kg. Schudłam 30 kg"

Stylowe stroje kąpielowe znajdziesz TUTAJ >>>

Sylwia Bomba na zdjęciu z wakacji. Wygląda oszałamiająco

Niedawno do Instagramowej kolekcji zdjęć Sylwii trafiła fotografia z wakacji. Piękny, wpisujący się w ramy największych trendów mody strój kąpielowy, czarujący uśmiech i oszałamiająca sylwetka gwiazdy idealnie wkomponowują się w rajski krajobraz wakacyjnych momentów. W weekendowym wypadzie na basen towarzyszyła jej malutka córeczka, Tosia. Pod zdjęciem pojawił się opis:

Dzień dobry dzień dobry ? Rozpoczynamy aktywnie weekend  (jak my za tym tęskniliśmy)

Sylwia Bomba pokazała zdjęcie sprzed 10 lat. Przeszła ogromną metamorfozęSylwia Bomba pokazała zdjęcie sprzed kilkunastu lat. Przeszła ogromną metamorfozę

 

Jak to zwykle bywa, pod fotografią rozlała się fala komentarzy. Fani byli zachwyceni metamorfozą Sylwii:

Super, ale Ty chudzinka Rewelacyjnie wyglądasz Sylwio! Chudniesz w oczach Wygląda Pani zjawiskowoJaka szczupła Jaka chudzinka

Gwiazda jakiś czas temu podjęła decyzję o całkowitej zmianie swojego wizerunku. W dwa lata zrzuciła ponad 30 kg, dzięki nowej diecie i nowoodkrytej miłości do sportu. Jak sama wyznaje, podjęła tę decyzję po obejrzeniu jednego z odcinków serii programu. Rezultaty są widoczne gołym okiem. Niedawno na rynku pojawiła się jej autorska książka, w której opisała motywacje i przebieg swojej metamorfozy. Droga do spełnienia fitnessowego marzenia nie była usłana różami. Sylwia przechodziła przez wielkie kryzysy i zwątpienia.

Odchudzanie to jest walka z naszym największym wrogiem, czyli samym sobą – mówiła w programie „Dzień dobry wakacje 

Modne kostiumy jednoczęściowe w świetnych cenach. TUTAJ >>>

Sylwia Bomba zaskoczyła fanów suknią, w której poszła na wesele. 'Chyba przyćmiłaś pannę młodą'Sylwia Bomba zaskoczyła fanów suknią, w której poszła na wesele. "Chyba przyćmiłaś pannę młodą"

Więcej o: