Sylwia Bomba pozuje w bikini. Gwiazda zrzuciła ponad 30 kg. "Sylwio! Chudniesz w oczach" piszą fani

Sylwia Bomba, po raz kolejny zaskakuje świetną sylwetką. Na ostatnim zdjęciu z wakacji gwiazda wygląda oszałamiająco. Efekty jej lifestylowej metamorfozy są widoczne gołym okiem, a fani z zachwytem komplementują każdą zmianę.

Sylwia Bomba rozpoczęła swoją małą karierę w programie „Googlebox przed telewizorem”. Jakiś czas temu gwiazda przyznała się, że gdy zobaczyła jeden z odcinków postanowiła raz na zawsze zmienić swój styl życia i zadbać o wymarzoną formę. Odpowiednio dopasowana dieta, intensywne treningi i zaciętość w walce pozwoliły jej na pozbycie się aż 30 kg. Rezultaty są oszałamiające, choć, jak sama mówi, wymagały wielkich poświęceń. 

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Sylwią Bombą. "Ważyłam prawie 90 kg. Schudłam 30 kg"

Stylowe stroje kąpielowe znajdziesz TUTAJ >>>

Sylwia Bomba na zdjęciu z wakacji. Wygląda oszałamiająco

Niedawno do Instagramowej kolekcji zdjęć Sylwii trafiła fotografia z wakacji. Piękny, wpisujący się w ramy największych trendów mody strój kąpielowy, czarujący uśmiech i oszałamiająca sylwetka gwiazdy idealnie wkomponowują się w rajski krajobraz wakacyjnych momentów. W weekendowym wypadzie na basen towarzyszyła jej malutka córeczka, Tosia. Pod zdjęciem pojawił się opis:

Dzień dobry dzień dobry ? Rozpoczynamy aktywnie weekend  (jak my za tym tęskniliśmy)
 

Jak to zwykle bywa, pod fotografią rozlała się fala komentarzy. Fani byli zachwyceni metamorfozą Sylwii:

Super, ale Ty chudzinka Rewelacyjnie wyglądasz Sylwio! Chudniesz w oczach Wygląda Pani zjawiskowoJaka szczupła Jaka chudzinka

Gwiazda jakiś czas temu podjęła decyzję o całkowitej zmianie swojego wizerunku. W dwa lata zrzuciła ponad 30 kg, dzięki nowej diecie i nowoodkrytej miłości do sportu. Jak sama wyznaje, podjęła tę decyzję po obejrzeniu jednego z odcinków serii programu. Rezultaty są widoczne gołym okiem. Niedawno na rynku pojawiła się jej autorska książka, w której opisała motywacje i przebieg swojej metamorfozy. Droga do spełnienia fitnessowego marzenia nie była usłana różami. Sylwia przechodziła przez wielkie kryzysy i zwątpienia.

Odchudzanie to jest walka z naszym największym wrogiem, czyli samym sobą – mówiła w programie „Dzień dobry wakacje 

Modne kostiumy jednoczęściowe w świetnych cenach. TUTAJ >>>

Więcej o: