Jennifer Lopez na odważnym zdjęciu w skąpym body. "Ty naprawdę masz 51 lat? Bogini!"

Jennifer Lopez opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w skąpym body, eksponując swoją niesamowitą figurę. Zdjęcie robi prawdziwą furorę na Instagramie, a fani nie dowierzają w wiek piosenkarki. - Ty naprawdę masz 51 lat? - piszą w komentarzach.
Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała, jak wygląda bez makijażu. Zmyła go na oczach fanów

Jennifer Lopez jest nie tylko jedną z najpopularniejszych, lecz także jedną z najatrakcyjniejszych kobiet światowego show-biznesu. Mimo upływu lat, piosenkarka nieustannie zachwyca miliony fanów na całym świecie zarówno swoim talentem muzycznym, jak i fenomenalną formą fizyczną, którą widać podczas jej występów na scenie, a także na publikowanych przez gwiazdę zdjęciach. Patrząc na koncerty JLo, a także jej poczynania w Internecie, śmiało można stwierdzić, że czas się dla niej zatrzymał. Aż trudno uwierzyć, że piosenkarka skończy w tym roku 52 lata. Ostatnio, Jennifer Lopez po raz kolejny wprawiła swoich fanów w osłupienie.

Jennifer Lopez na odważnym zdjęciu w skąpym body. Fotografia robi furorę na Instagramie

Jennifer Lopez opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w skąpym i mocno powycinanym body, eksponując swoją niezwykle zgrabną i wysportowaną figurę. Gwiazda ponownie zaszokowała internautów swoją kondycją fizyczną, a fotografia robi na Instagramie prawdziwą furorę. Zdjęcie, które udostępniła JLo w krótkim czasie zebrało ponad 4,5 miliona polubień, a pod postem pojawiły się dziesiątki tysięcy komentarzy od oczarowanych fanów. Internauci są bowiem pod wrażeniem wyglądu piosenkarki i nie mogą uwierzyć w jej wiek. Dopytują również, jak ona to robi, że mimo upływu lat, wygląda tak zjawiskowo.

Odkryłaś źródło młodości. Kiedy podzielisz się nim z nami?
Czy naprawdę masz 51 lat? Nie dla mnie… bogini
Ideał
Cudownie, a tak właśnie rozwala się Internet!
Jesteś nie z tej ziemi
Czy ktoś z was widział ją, kiedy stała się sławna? Miała prawie 30 lat i wyglądała fantastycznie! To jej geny

- czytamy.

 
Więcej o: