Jennifer Lopez na odważnym zdjęciu w skąpym body. "Ty naprawdę masz 51 lat? Bogini!"

Jennifer Lopez opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w skąpym body, eksponując swoją niesamowitą figurę. Zdjęcie robi prawdziwą furorę na Instagramie, a fani nie dowierzają w wiek piosenkarki. - Ty naprawdę masz 51 lat? - piszą w komentarzach.
Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała, jak wygląda bez makijażu. Zmyła go na oczach fanów

Jennifer Lopez jest nie tylko jedną z najpopularniejszych, lecz także jedną z najatrakcyjniejszych kobiet światowego show-biznesu. Mimo upływu lat, piosenkarka nieustannie zachwyca miliony fanów na całym świecie zarówno swoim talentem muzycznym, jak i fenomenalną formą fizyczną, którą widać podczas jej występów na scenie, a także na publikowanych przez gwiazdę zdjęciach. Patrząc na koncerty JLo, a także jej poczynania w Internecie, śmiało można stwierdzić, że czas się dla niej zatrzymał. Aż trudno uwierzyć, że piosenkarka skończy w tym roku 52 lata. Ostatnio, Jennifer Lopez po raz kolejny wprawiła swoich fanów w osłupienie.

Popularna influencerka pokazała, jak zmieniło się jej ciało podczas pandemii. Kobiety dziękują za szczere wideoPopularna influencerka pokazała, jak zmieniło się jej ciało podczas pandemii. Kobiety dziękują za szczere wideo

Jennifer Lopez na odważnym zdjęciu w skąpym body. Fotografia robi furorę na Instagramie

Jennifer Lopez opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w skąpym i mocno powycinanym body, eksponując swoją niezwykle zgrabną i wysportowaną figurę. Gwiazda ponownie zaszokowała internautów swoją kondycją fizyczną, a fotografia robi na Instagramie prawdziwą furorę. Zdjęcie, które udostępniła JLo w krótkim czasie zebrało ponad 4,5 miliona polubień, a pod postem pojawiły się dziesiątki tysięcy komentarzy od oczarowanych fanów. Internauci są bowiem pod wrażeniem wyglądu piosenkarki i nie mogą uwierzyć w jej wiek. Dopytują również, jak ona to robi, że mimo upływu lat, wygląda tak zjawiskowo.

Okrzyknięto ją 'najseksowniejszą babcią świata'. Jaki jest jej sposób na młody wygląd?Okrzyknięto ją "najseksowniejszą babcią świata". Jaki jest jej sposób na młody wygląd?

Odkryłaś źródło młodości. Kiedy podzielisz się nim z nami?
Czy naprawdę masz 51 lat? Nie dla mnie… bogini
Ideał
Cudownie, a tak właśnie rozwala się Internet!
Jesteś nie z tej ziemi
Czy ktoś z was widział ją, kiedy stała się sławna? Miała prawie 30 lat i wyglądała fantastycznie! To jej geny

- czytamy.

 
Więcej o: