Te znaki zodiaku dostaną szansę na miłość w marcu 2021 roku. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

Wraz ze zbliżającą się wiosną, znaki zodiaku odczują nowy przypływ energii. Marzec będzie nową nadzieją na lepszą przyszłość. Nadszedł czas na zrobienie miejsca w życiowym pędzie na spokojną taflę uczuciowych wzniesień. Które znaki zodiaku mają szansę na miłość?

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, a my nucimy w głowach kultowe wersy „Wiosna, cieplejszy wieje wiatr…” – czekamy na te ciepłe wiatry już od wielu dni. Nadchodzące miesiące sprzyjają pojawieniu się w naszej codzienności sporej dawki uczuciowych wzniesień. W marcu szanse na miłość będą podnosić się z dnia na dzień. Które znaki zodiaku pójdą za jej śladem?

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - bliźnieta

Horoskop na marzec 2021. Które znaki zodiaku dostaną szansę na wiosenne porządki w życiu?

Z czym najbardziej kojarzy się wiosna? Zapewne wielu z nas przychodzą na myśl wiosenne porządki. Albo się je kocha, albo nienawidzi – tak czy siak zmiany są nam czasami potrzebne. Marzec to miesiąc na uporządkowanie niedokończonych spraw i wyznaczenie sobie nowych celów.

W tym czasie wszystko budzi się do życia, a z piwnic wychodzą koty. Zmęczone pandemią i zimą znaki zodiaku marzą o integracji z naturą, a także o odrobinie szaleństwa – podkreśla wróżka Tourianna.

Marzec jest miesiącem wzrastania w nas nowych uczuć i odkrywania na nowo tych, które już zdążyły pojawić się w naszym życiu. Które znaki zodiaku dostaną szansę na miłosne uniesienia?

Baran

Barany muszą trzymać nerwy na wodzy. Słowa wypowiadane w emocjach mogą skrzywdzić bliską mu osobę. Jeśli jednak pozwolą sobie na odrobinę szaleństwa, miłość może zapłonąć wielkim ogniem. W życiu odczują dużą stabilizację materialną, mimo że niektóre plany będą musiały zostać uznane za nieaktualne.

Byk

Dla Byków gwiazdy szykują nowy etap uczuciowości. Czym jest dla nich miłość i jak wiele będą w stanie dla niej poświęcić? Te pytania będą wymagały od nich długich godzin rozmyślań. W życiu mogą pojawić się duże przeszkody, ale będą tylko przejściowe.

Całowanie Te znaki zodiaku mistrzowsko całują. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

Bliźnięta

Każdy bliźniak odczuje w sobie chęć rozpoczęcia życia na nowo. Lenistwo może okazać się dużą przeszkodą, więc wiele nierozwiązanych spraw będzie musiało poczekać. Kreatywność bliźniąt pozwoli im na puszczenie wodzy fantazji, a życie towarzyskie będzie pełne ognistych romansów.

Rak

Dla raka najbliższy miesiąc będzie owiany czarnymi chmurami. Częste smutki pojawią się bez powodu  i ciężko będzie nad nimi zapanować. Natura, las i cisza mogą okazać się zbawieniem w chwilach zwątpienia. Użalanie się nad sobą zniecierpliwią ich drugie połówki.

Lew

Nowe związki lwów będą wisiały na włosku. Partner zacznie narzucać zasady, z którymi nie będą mogły się pogodzić. Wycofaj się na chwilę i oddaj przyjemności, a druga strona będzie zmuszona odpuścić. Marzec to czas zmian, warto więc zacząć dbać o samego siebie.

Panna

Zorganizowane jak dotąd panny nabiorą odrobiny luzu. Najbliższe dni będą pełne romansów i beztroskich wieczorów, ale prawdziwe uczucie nie nadejdzie szybko. Nie krytykuj swoich wad, ale skup się na zaletach. Dzięki temu rozkwitniesz na nowo, a twoje otoczenie pozna cię z zupełnie nowej perspektywy.

Kobieta sukcesu Nadchodzą sława i pieniądze. Osoby o tych imionach osiągną wielki sukces w 2021r

Waga

Wagi zaczną uciekać od dotychczasowej relacji. Strach i niepewność siebie mogą zniszczyć to, co do tej pory budowały z partnerem. Szczęśliwy związek wymaga kompromisów, nie pozwól sobie na egoizm. Szczęśliwe zbiegi okoliczności uratują cię od samotności.

Skorpion

Dla skorpionów przyjdzie czas na wiosenne zmęczenie. Okaże się, że bliska im osoba ma więcej tajemnic, niż do tej pory podejrzewały. Mimo to nie warto wchodzić w jej prywatność. Najbliższe dni będą pełne pracy, która zaowocuje w przyszłości sporymi zmianami.

Strzelec

W najbliższych tygodniach strzelce będą musiały zadbać o porządek w relacjach miłosnych i rodzinnych. Odważne decyzje będą trudne, ale dostają zielone światło. W ich życiu może pojawić się przypadkowa miłość. Warto dać jej szansę.

Koziorożec

Relacje miłosne koziorożców dadzą im poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Miłość doda im skrzydeł, ale nie mogą żyć tylko i wyłączne szczęściem drugiej osoby. Usunięcie ze swojego życia toksycznych znajomości to klucz do szczęścia.

Wodnik

Wodnika czekają dni pełne rozterek. Niektóre decyzje nie są tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Szacunek do samego siebie to klucz do życiowego szczęścia. Daj szanse uczuciu, które w sobie ukrywasz, być może największa miłość jest tuż obok ciebie.

Ryby

Fantazje, które budzą się w głowach ryb mogą być przeszkodą w budowaniu związku. Partner nie jest idealny i nie możesz tego od niego wymagać. Warto celebrować przyjaźń, która daje ci prawdziwe chwile szczęścia. Być może to właśnie ona stanie się azylem w codziennych rozterkach.

Więcej o: