Sławomir zaskoczył swoją metamorfozą. Już tak nie wygląda. Fani: Czy to jest Sławomir?

Sławomir niedawno wybrał się na urlop. Na jego zdjęciach widzimy rajską plażę i egzotyczną roślinność. Jednak uwagę obserwatorów przykuło co innego. - A gdzie Sławomir? Bo ten gościu to chyba jego młodszy brat - czytamy w komentarzach pod postem.

Sławomir Zapała po sukcesie piosenki "Miłość w Zakopanem" zdobył rzesze fanów. Jego znak rozpoznawczy to od lat bujny wąs pod nosem. Jednak w ostatni czasie piosenkarz przeszedł ogromną metamorfozę. Na najnowszych zdjęciach, które opublikował na swoim profilu Instagramie, jest nie do poznania!

Sławomir już tak nie wygląda

Niedawno muzyk wybrał się na urlop. Na jego zdjęciach widzimy rajską plażę i egzotyczną roślinność. Na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje ponad 130 tysięcy osób, opublikował ostatnio zdjęcie, które zaskoczyło fanów. Piosenkarz wygląda na nim zupełnie inaczej niż dotychczas. - Cześć tu Sławomir. Pierwsze szczupaki w tym roku. Sezon wędkarski rozpocząłem a Wy? - napisał pod postem. 

Zobacz wideo Sławomir w Kole Plotka:

Sławomir zapuścił brodę. "Gdzie jest Sławomir?"

Najnowsze zdjęcie wzbudziło ogromne zainteresowanie. Uwagę fanów przykuła przede wszystkim długa i bujna broda Sławomira. Pod postem pojawiły się liczne komentarze. Oto niektóre z nich:

Zarosłeś Sławek!
Czy to jest Sławomir?
Super Pan wygląda z brodą.
A gdzie Sławomir? Bo ten gościu to chyba jego młodszy brat!

Co ciekawe, niektórzy komentujący zauważyli nawet podobieństwa do Patryka Vegi. Zobaczcie, jak teraz wygląda Sławomir:

 

Sławomir Zapała to polski aktor,  performer, piosenkarz, konferansjer i prezenter telewizyjny. W 2006 ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Po ukończeniu nauki w PWST wystąpił w wielu filmach i serialach. Jednak popularność przyniosła mu dopiero wykreowana przez niego postać sceniczna Sławomir. Stworzył ją w czasie pobytu na Long Island w Nowym Jorku, gdzie zdobył uznanie polskich imigrantów. 7 kwietnia 2017 roku wydał debiutancki album studyjny "The Greatest Hits", który dotarł aż do pierwszego miejsca polskiej listy sprzedaży, a także uzyskał status platynowej płyty, sprzedając się w nakładzie przekraczającym 30 tys. egzemplarzy.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: