Emily Ratajkowski w nagiej sesji zdjęciowej tuż przed porodem. Odważne fotografie podzieliły fanów

Emily Ratajkowski już wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. 29-letnia modelka relacjonuje na Instagramie przebieg ciąży i pokazuje fanom, jak zmienia się jej ciało. Ostatnio opublikowała na Instagramie zdjęcia, na których pozuje zupełnie nago. Jednak nie wszystkim spodobały się tak odważne kadry. Pod postem pojawiły się skrajne komentarze.
Zobacz wideo Modelka plus size Ashley Graham pokazała, co je w ciąży

Emily Ratajkowski to obecnie jedna z najpopularniejszych modelek na świecie. Ponadto, 29-latka uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet współczesnego modelingu. Międzynarodową popularność zyskała za sprawą udziału w kontrowersyjnym teledysku do piosenki "Blurred Lines" autorstwa Robina Thickle. Na swoim Instagramie, Emily Ratajkowski może pochwalić się teraz ponad 27 mln gronem fanów. Modelka jest obecnie w zaawansowanej ciąży, którą jakiś czas temu ogłosiła za pośrednictwem wirtualnej okładki amerykańskiego wydania "Vogue". Od czasu ogłoszenia radosnej nowiny, Emily Ratajkowski chętnie publikuje na swoim Instagramie odważne zdjęcia, na których eksponuje ciążowe krągłości. Tym razem nie wszystkim spodobały się jednak udostępnione przez modelkę nagie zdjęcia.

Emily Ratajkowski w nagiej sesji zdjęciowej. Odważne fotografie ciężarnej modelki podzieliły fanów. "Zrób sobie przerwę!"

To nie pierwszy raz, kiedy Emily Ratajowski opublikowała na swoim Instagramie nagie zdjęcie, na których odważnie pozuje z ciążowym brzuszkiem. Jakiś czas temu opublikowała fotografię, pod którą przyznała, że w trakcie ciąży czuje się ze swoim ciałem bardzo różnie. - Czasami czuję się jak Kubuś Puchatek w ludzkiej postaci, innym razem jak bogini płodności z soczystym tyłkiem. Zrobiłam to w dniu, w którym czułam to drugie. W każdym razie wiem, że wkrótce będę tęsknić za tym brzuchem i tymi kopnięciami - napisała Emily Ratajkowski.

Teraz, tuż przed porodem, modelka po raz kolejny zdecydowała się na nagą sesję zdjęciową, a kilkoma fotografiami podzieliła się ze swoimi instagramowymi obserwatorami. Choć większość internautów była zachwycona zdjęciami, to znaleźli się też tacy, którym takie kadry nie przypadły do gustu:

Anioł 
Piękność
Bogini
OMG ona nigdy nie przestanie! Zrób sobie przerwę! Jesteś w ciąży!
Dlaczego? Czy takie zdjęcia są konieczne?
Jesteś piękna, to na pewno, ale moim zdaniem to już zbyt wiele

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: