Mają 20 dzieci. Zdradzili, ile wydają tygodniowo na jedzenie

Radfordowie zostali nazwani największą rodziną w Wielkiej Brytanii. Noel i Sue doczekali się aż 21 pociech (jedno dziecko zmarło zaraz po porodzie). Niedawno w pewnym programie telewizyjnym rodzice zdradzili, ile wydają tygodniowo na zakupy spożywcze. Musimy przyznać, że ta kwota robi wrażenie!

Radfordowie są najliczniejszą rodziną w Wielkiej Brytanii. Mają nawet swój własny reality show, który można oglądać też w Polsce na BBC Lifestyle (pt. "Rodzina 2 + 21"). Niedawno wystąpili także w programie dokumentalnym "22 Kids and Counting", który nadawany jest na "Channel 5". W jednym z ostatnich odcinków rodzice zdradzili między innymi, ile tygodniowo wydają na zakupy spożywcze. 

Zobacz wideo 10 rzeczy, o których warto pamiętać w ciąży:

Ile tygodniowo wydają na zakupy spożywcze?

Jak zdradzili, ich rodzina zjada dziennie 3-4 bochenki chleba i wypija dziennie 16 litrów mleka. Tygodniowo zużywa 24 roli papieru toaletowego i zużywa 3 tubki pasty do zębów. Każdego tygodnia rodzice wydają na zakupy spożywcze 400 funtów, co w przeliczeniu na złotówki daje mniej więcej dwa tysiące złotych. Jak wyznali w programie telewizyjnym, za takie wysokie rachunki w ogromnej mierze odpowiada pandemia. Przez to Sue każdego dnia musi przygotowywać w domu posiłki dla wszystkich członków rodziny.

Kim są Radfordowie?

Sue na co dzień zajmuje się domem i dziećmi, z kolei jej mąż jest właścicielem piekarni. Poza tym Radfordowie aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Życie ich licznej rodziny na Instagramie obserwuje już ponad 363 tys. osób. 

Sue i Noel Radfordowie znają się od dzieciństwa. Obecnie kobieta ma 45 lat, a jej mąż 50. W pierwszą ciąże Sue zaszła, gdy miała 14 lat. Jej ukochany był wówczas 18-letnim chłopakiem. Od tego czasu ich rodzina stale się powiększała. Do tej pory Radfordowie doczekali się 21 pociech: Chrisa (30 lat), Sophie (25 lat), Chloe (23 lat), Jacka (22 lata), Daniela (20 lat), Luke'a (18 lat), Millie (17 lat), Katie (16 lat), Jamesa (15 lat), Ellie (14 lat) Aimee (13 lat), Josha (12 lat), Maxa (11 lat), Tillie (dziewięć lat), Oscar (siedem lat), Caspera (sześć lat), Hallie (trzy lata), Phoebe (dwa lata), Archie'ego (18 miesięcy) oraz Bonnie (jeden rok).

Ich 17. dziecko w kolejności - Alfie - urodziło się martwe. Jednak ze względu na szacunek, jest wliczany w liczbę dzieci znajdującą się w tytule telewizyjnego show. Warto wspomnieć, że wkrótce na świat przyjdzie 22. dziecko Radfordów.

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: