Joanna Koroniewska w skąpym bikini. Fani w szoku: "Jak można tak bosko wyglądać po dwójce dzieci?"

Joanna Koroniewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Uwagę internautów przykuła niezwykle zgrabna i szczupła figura aktorki. Aż trudno uwierzyć, że jest mamą dwójki dzieci. - Figura jak u nastolatki - komentują.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 531 tysięcy obserwatorów. Chętnie dzieli się na swoim profilu różnymi zdjęciami oraz nagraniami z życia zawodowego, a także prywatnego. Nie da się ukryć, że grono internetowych fanów Joanny Koroniewskiej nieustannie się powiększa, co zawdzięcza nie tylko swoim rolom, lecz także dystansem do świata i niezwykłym poczuciem humoru, które są doskonale widoczne w social mediach aktorki

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie w bikini. Zachwyciła internautów swoją figurą. "Jaki brzusio"

Joanna Koroniewska podzieliła się z obserwatorami na Instagramie zdjęciem w bikini. Uwagę internautów zwróciła przede wszystkim niesamowicie zgrabna figura aktorki. - Nie żałuję, że zablokowałam @soniabohosiewicz choć na krótki czas bo wakacje i wakacyjne wspomnienia - bezcenne a ja takich chwil zazdroszczę jej na maksa! Jak już się to wszystko uspokoi, gdzie chcielibyście najbardziej wyjechać? Morze, góry a może Mazury, zagranica?! Ja chyba wybieram polskie morze! - napisała pod fotografią. 

Spójrzcie tylko na ten brzuch! - A ja już nic nie jem, bo chcę mieć brzuch jak Ty!!! - napisała Sonia Bohosiewicz. Fani Joasi również nie mogą wyjść z podziwu. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy oraz komplementów w kierunku aktorki:

Jejku!!! Jak można tak bosko wyglądać po dwójce dzieci?
Jaki brzusio
Piękna! Figura jak u nastolatki
Pani Asiu, przepięknie Pani wygląda w tym bikini
Figura ogień!
Ale figura rakieta
OMG jaki boski brzuch, zazdro na maksa

- czytamy.

 
Więcej o: