18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Znaki zodiaku, które są najlepszymi kochankami. Z nimi spędzisz upojną noc

Seks pełen uniesień to marzenie niemal każdego. Natura jednak tak nas stworzyła, że jedni są fantastycznymi kochankami, zaś inni radzą sobie w łóżku trochę gorzej. Z którymi znakami zodiaku spędzisz niezapomnianą noc?

Znak zodiaku wpływa także na nasze życie miłosne. Niektóre cechy charakteru przypisywane znakom zodiaku mają wpływ na to, jakimi jesteśmy kochankami. Sprawdź, z kim przeżyjesz noc pełną rozkoszy.  

Dużo emocji, eksperymentów i wyjątkowych uniesień - to gwarantują osoby spod znaku Ryb

Osoby spod znaku Ryb są wrażliwe i emocjonalne, ale także skore do zabaw i eksperymentów w łóżku. Czeka was z nimi dużo emocji i zwariowanych igraszek. Ryby lubią sprawiać przyjemność partnerowi, a akt seksualny ma przede wszystkim być intymną sceną, w której najważniejsze są emocje i wspólne przeżycia. W łóżku z nimi możesz się spodziewać wszystkiego - od łez i wyznań, po odważne sceny rodem z filmów erotycznych.

Pieniądze 5 znaków zodiaku, które mają największą szansę na bogactwo

Byk zadba o twoje doznania. To ekspert w odkrywaniu przyjemności

Zodiakalne Byki uwielbiają erotyczne igraszki. Są ekspertami w odkrywaniu przyjemności. Seks jest jedną z najważniejszych dziedzin ich życia. Nie skupiają się jednak na fizycznym rozładowaniu energii, tylko na głębokich zmysłowych doznaniach. Spojrzenia, zapach, delikatne muśnięcia - Byki uwielbiają stopniowo budowane napięcie. Są niezwykle pomysłowe i dbają o doznania partnera. Nie licz na szybki numerek z osobą spod tego znaku. Byk poświęci dużo czasu na wasze wspólne chwile rozkoszy.  

Całowanie Te znaki zodiaku mistrzowsko całują. Sprawdź, czy jesteś wśród nich

Seks z Lwem to zawsze przygoda - na pewno nie będziesz się nudzić

Lwy doskonale wiedzą o swoich nieprzeciętnych zdolnościach erotycznych. Są bardzo śmiałe, więc lubią eksperymentować w łóżku. Lew chętnie odwiedzi sex shop i wybierze różne gadżety erotyczne, które urozmaicą wasze wspólne chwile. Z Lwem możesz liczyć na intensywne doznania. To będzie perwersyjna przygoda, która za każdym razem będzie zaskakiwać.

Zobacz wideo Podryw barmana, czyli klasyczny Flaming B-52, który rozpali każdą imprezę
Więcej o: