Shannen Doherty o wsparciu bliskich w czasie choroby nowotworowej. Poruszające słowa aktorki

Widzowie pokochali ją za rolę Brendy Walsh w serialu "Beverly Hills, 90210", a później Prue Halliwell w "Czarodziejkach". W 2015 roku aktorka poinformowała swoich fanów, że zmaga się z nowotworem piersi. - Staram się cenić wszystkie małe chwile, których większość ludzi tak naprawdę nie widzi - wyznała w jednym z wywiadów.

Shannen Doherty znana jest szerszej publiczności dzięki rolom z kultowych seriali "Czarodziejki" oraz "Beverly Hills, 90210". Sześć lat temu zdiagnozowano u niej raka piersi. Aktorka przeszła chemioterapię, radioterapię oraz terapię hormonalną. Ma za sobą także jednostronną mastektomię. Rok temu Shannen poinformowała o nawrocie choroby nowotworowej.

Zobacz wideo Za co Shannen Doherty wyleciała z "Beverly Hills 90210"?

Wsparcie bliskich w czasie choroby

Shannen Doherty mimo choroby stara się żyć normalnie. Ostatnio na swoim profilu na Instagramie opowiedziała o tym, jak wygląda jej codzienność. Bardzo ważne jest dla niej wsparcie najbliższych. Dlatego też sporo czasu spędza z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki nim czuje się otoczona miłością w tym niezwykle trudnym czasie. - Nie mogłam prosić o bardziej kochającego, współczującego i zabawnego najlepszego przyjaciela - napisała na temat swojego bliskiego przyjaciela Chrisa Cortazzo.

 

"Chcę, żeby mój mąż wiedział, ile dla mnie znaczy"

Jakiś czas temu aktorka udzieliła obszernego wywiadu "Elle". Opowiedziała w nim między innymi o tym, jak obecnie wygląda jej życie. Shannen wyznała, że cieszy się każdą chwilą życia i docenia nawet małe momenty szczęścia. - Staram się cenić wszystkie małe chwile, których większość ludzi tak naprawdę nie widzi. Małe rzeczy są dla mnie ważniejsze - powiedziała aktorka. 

Shannen wyznała też, że planuje napisać do swoich bliskich listy oraz nagrać wideo dla przyjaciół. Chce mieć bowiem pewność, że zdąży się z nimi pożegnać, przed śmiercią powiedzieć im wszystko to, co o nich myli, wyznać, co do nich czuje. - Są rzeczy, które muszę powiedzieć mojej mamie. Chcę, żeby mój mąż wiedział, ile dla mnie znaczy - powiedziała aktorka. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: