Serial "Przyjaciółki" wraca na anteny Polsatu. Kiedy premiera nowych odcinków kolejnego sezonu?

Przygody codzienności, niespodziewane zwroty akcji i sprytne intrygi - a wszystko to wypełnione mocą nierozerwalnej przyjaźni czterech przyjaciółek. Ania, Inga, Zuza i Patrycja powracają na anteny Polsatu. Serial "Przyjaciółki" już wkrótce ponownie zagości na ekranach naszych telewizorów. Kiedy dokładnie?

Serial „Przyjaciółki” towarzyszy naszym wieczornym chwilom relaksu już od dziewięciu lat. Zwariowane, ale życiowe przygody czterech przyjaciółek pokochały miliony polskich kobiet, które z sezonu na sezon w niecierpliwości wyczekują na kolejną dawkę opowieści. Historia pełna śmiechu, łez, niepewności i wsparcia stała się  więc przepisem na serial idealny. Czy nowy sezon stanie się hitem wiosennej ramówki? Już wkrótce będziemy miały okazję się dowiedzieć.

Zobacz wideo Małgorzata Socha zdradza, co wydarzy się w nowym sezonie "Przyjaciółek"

Serial „Przyjaciółki” wraca na ekrany Polsatu

Kobieca przyjaźń to jedna z najpiękniejszych historii pisanych przez samo życie. Wiele z nas uwielbia utożsamiać się z bohaterkami seriali, które dzielą się swoją opowieścią o nierozerwalnej więzi. Ania, Inga, Patrycja i Zuza przeżyły ze sobą wiele pięknych lat. Razem cieszyły się z zawodowych sukcesów i razem płakały na ślubach. Z niecierpliwością czekaliśmy na dzień, w którym w końcu poznamy dalszy bieg ich wspólnej historii. Wygląda na to, że nadszedł właśnie dziś.

Już dziś, 4 marca o godzinie 21:05  na antenie Polsatu ponownie posłuchamy melodii czołówki serialu „Przyjaciółki”. Co czeka nas w kolejnym sezonie? Jak przyznaje Anita Sokołowska, serialowa Zuza:

Ten sezon będzie dla widzów bardzo ciekawy. Tak jak w życiu, będzie troszkę smutku, troszkę radości. Cały czas kręcimy ten sezon, więc jestem na bieżąco z moją postacią. Będą państwo bardzo zadowoleni

W obsadzie ponownie zobaczymy Małgorzatę Sochę, Joannę Liszewską, Anitę Sokołowską i Magdalenę Stróżyńską. Te cztery aktorki stały się dla Polek idealnymi alternatywami do bohaterek serialu „Seks w wielkim mieście”. Polska quasi wersja przygód przyjaciółek z Manhattanu stała się jednym z najpopularniejszych seriali ostatnich czasów. Co przygotowali dla nas producenci? Już dziś tajemnica produkcji zostanie przed nami powoli odkrywana. 

Więcej o: