Blanka Lipińska zachwyciła zdjęciem w modnym bikini. Fanki dopytują o markę. Kupiła go w Tesco

Blanka Lipińska opublikowała na swoim Instagramie kolejne zdjęcie ze słonecznego Meksyku, na którym pozuje w modnym bikini. Internautki momentalnie zasypały autorkę pytaniami o markę kostiumu. Okazuje się, że wcale nie jest to projekt marki premium. Blanka Lipińska kupiła go bowiem w Tesco.
Zobacz wideo Blanka Lipińska o nominacjach do Złotych Malin

Blanka Lipińska jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Rozpoznawalność oraz szerokie grono fanów zyskała dzięki swoim bestsellerowym powieściom "365 dni", "Ten dzień", "Kolejne 365 dni", a także ekranizacji pierwszej z nich, która swoją kinową premierę miała w lutym 2020 roku. Blanka Lipińska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 708 tys. osób. Na swoim profilu dzieli się wybranymi momentami zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Autorka regularnie odpowiada również na pytania swoich fanek, które zainteresowane są nie tylko jaką dietę stosuje Blanka Lipińska, lecz także jakich kosmetyków używa, jakie suplementy stosuje, czego używa do stylizacji włosów czy gdzie kupiła poszczególne elementy swojej garderoby

Emily Ratajkowski w nagiej sesji zdjęciowej tuż przed porodem. Odważne fotografie podzieliły fanówEmily Ratajkowski w nagiej sesji zdjęciowej tuż przed porodem. Odważne fotografie podzieliły fanów

Blanka Lipińska zachwyciła zdjęciem w modnym bikini. Fanki dopytują o markę. Okazuje się, że kupiła go w Tesco

Blanka Lipińska przebywa obecnie na wakacjach w meksykańskim Tulum, a na swoim instagramowym profilu, regularnie publikuje zdjęcia z egzotycznymi kadrami. Ostatnio, uwagę fanek przykuło modne bikini, w którym pokazała się Blanka. W skrzynce z wiadomościami z pewnością momentalnie pojawiło się mnóstwo pytań od internautek, gdzie autorka kupiła ten strój kąpielowy, gdyż postanowiła zbiorczo odpowiedzieć na InstaStories. Okazuje się, że modne, kolorowe bikini bandeau z wiązanymi majtkami, pochodzi ze sklepu Tesco, a Blanka Lipińska kupiła je ponad 7 lat temu. Trzeba przyznać, że Blanka ma naprawdę świetne oko nie tylko do ubrań marek premium, lecz także do tanich perełek, które upolowała przed laty lub dostępne są w popularnych sieciówkach.

Jennifer Lopez na odważnym zdjęciu w skąpym body. 'Ty naprawdę masz 51 lat? Bogini!'Jennifer Lopez na odważnym zdjęciu w skąpym body. "Ty naprawdę masz 51 lat? Bogini!"

Piękna!!!
Kwitniesz tam
Nie da się ukryć, jest ogień

- czytamy w komentarzach pod postem.

Blanka Lipińska w bikini z TescoBlanka Lipińska w bikini z Tesco https://www.instagram.com/blanka_lipinska/

Więcej o: