"Oszczędzaj połowę" - nowa wielka promocja w sklepach Biedronka już wystartowała

Biedronka znowu kusi promocjami. Przez cały marzec klienci sklepu będą mogli skorzystać z nowej akcji promocyjnej "Oszczędzaj połowę". Sprawdziliśmy, co przygotował sklep dla swoich klientów.

Sieci sklepów w Polsce ciągle walczą o klientów. Kuszą voucherami na zakupy i wprowadzają coraz atrakcyjniejsze promocje. Sieć Biedronka przygotowała kolejną akcję dla stałych klientów. Użytkownicy karty Moja Biedronka będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji, dzięki której zaoszczędzą pieniądze na wybranych produktach.  

Promocje w Biedronce. Na wybranych produktach oszczędzisz 50 procent 

Z nowej akcji promocyjnej mogą skorzystać osoby, które posiadają kartę Moja Biedronka. Do 31 marca sieć oferuje korzystną opcję oszczędzania na zakupach. Klienci będą mogli co dwa dni kupić wybrane produkty i otrzymać voucher równy połowie wartości zakupu.

Woda różana Woda różana - właściwości i zastosowanie. Co powinniśmy o niej wiedzieć?

Co tydzień w sklepach Biedronka pojawią się 3 nowe oferty z produktami objętymi promocją. Oferty będą się zmieniały co dwa dni. Za zakup produktów objętych w danym dniu promocją, klienci otrzymają voucher równy połowie wartości zakupionego produktu. Voucher będzie można wykorzystać na kolejne zakupy.  

“Oszczędzaj połowę” w sklepach Biedronka. Co warto wiedzieć o promocji? 

Vouchery należy wykorzystać w ciągu kolejnych dwóch dni roboczych, okazując przy kasie kartę Moja Biedronka i otrzymany voucher. Z vouchera można skorzystać, robiąc zakupy o wartości o 1 zł wyższej niż wartość vouchera. Nie można nimi płacić za produkty objęte danego dnia promocją "Oszczędzaj połowę". 

Na zakup wybranych produktów lub asortymentu w dniu promocji będą obowiązywały określone limity ilościowe i czasowe. Informacja o tym pojawi się na plakatach w sklepach.  

Biedronka, promocjeBiedronka, promocje Biedronka

Lady Gaga i jej nowa fryzura. Gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę i jest nie do poznania (zdjęcie ilustracyjne) Lady Gaga przeszła spektakularną metamorfozę. W nowym kolorze włosów jest nie do poznania

Jak promocja będzie działać w praktyce? 

Kupując produkty objęte promocją o wartości 50 zł na kartę Moja Biedronka, klient otrzyma voucher równy połowie tej wartości, czyli 25 zł. Może go wykorzystać na zakupy przez kolejne dwa dni, o ile zrobi zakupy na kwotę minimum 26 zł i o ile kupi produkty, których tego dnia nie ma w ofercie "Oszczędzaj połowę".

W środę i czwartek (3-4 marca), można zyskać kupując olej rzepakowy Kujawski 1 litr oraz szampon do włosów Head & Shoulders (360 ml / 400 ml). Nowe promocje będą się pojawiały 3 razy w tygodniu, co dwa dni.

Więcej o: