Ta 63-latka ma ogromne powodzenie. Zdradziła sekret atrakcyjnego wyglądu

Sheila Kiss jest dowodem na to, że można świetnie wyglądać i czuć się we własnym ciele niezależnie od wieku. Kobieta często publikuje zdjęcia, na których pozuje w bikini. Zdaniem jej obserwatorów figury mogłoby jej pozazdrościć wiele młodszych kobiet.

Sheila Kiss to 63-letnia była modelka i matka trójki dorosłych już dzieci. Pochodzi z Birmingham, jednak od jakiegoś czasu mieszka na Bali. Kobieta bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 70 tysięcy osób. Sheila dzieli się z fanami swoją pasją do sportu i zdrowego stylu życia. I jak często podkreśla, to właśnie aktywności fizycznej i zbilansowanej diecie zawdzięcza swój młody wygląd i dobre samopoczucie. 

Świetna kondycja i piękna sylwetka

Sheila, mimo dojrzałego wieku, może pochwalić się świetną kondycją i piękną sylwetką. Kobieta często publikuje zdjęcia, na których pozuje w bikini. Zdaniem obserwatorów, którzy udzielają się w dyskusjach pod postami, figury mogłoby jej pozazdrościć wiele młodszych kobiet. 

Zobacz wideo Halle Berry pokazał trzy ulubione ćwiczenia:

Internetowi adoratorzy

Sheila jest ogromną motywacją dla wielu osób. Pod jej zdjęciami możemy znaleźć komentarze, w których ludzie piszą, że chcieliby wyglądać i cieszyć się życiem tak jak ona. Poza tym aktywność w mediach społecznościowych przysporzyła 63-latce wielu adoratorów. W jednym ze swoich postów na Instagramie była modelka zdradziła, że często dostaje zaproszenia na randki od znacznie młodszych mężczyzn.

 

Jak Sheila dba o swój wygląd?

Zdaniem 63-latki o dobry wygląd możemy dbać niezależnie od naszego wieku. Dlatego też od dłuższego czasu Sheila stawia na zdrową dietę i ćwiczenia. Kocha fitness i aerobik, a w przeszłości podnosiła ciężary. Jednak jak wyznała, aktywnością fizyczną zainteresowała się dopiero po trzydziestce. Poza tym stara się jeść bardzo regularnie. Jej dieta jest bogata w zdrowe i niskokaloryczne posiłki. Jak podkreśla, nie wspomaga się żadnymi suplementami. Zobaczcie, jak 63-latka prezentuje się na najnowszych zdjęciach:

 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: