Magda Gessler pokazała nową torebkę. "Jestem zachwycona, bo mnie wydłuża". Wiemy, ile kosztuje

Magda Gessler opublikowała na Instagramie krótkie wideo, na którym zaprezentowała obserwatorom swoją nową torebkę. Najpopularniejsza restauratorka w Polsce jest zachwycona nowym dodatkie, ponieważ podobno ją wydłuża. Nie wszystkim jednak przypadła do gustu. - Jest niepraktyczna i brzydko wygląda - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. "Dyktatorka"

Magda Gessler jest najpopularniejszą polską restauratorką, właścicielką wielu restauracji oraz osobowością telewizyjną. Ogromną popularność i sympatię widzów przyniósł jej program "Kuchenne rewolucje", który prowadzi 2010 roku. Ku uciesze swoich fanów, Magda Gessler aktywnie prowadzi również swoje media społecznościowe, a na Instagramie zgromadziła już ponad milion obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się zdjęciami, a także nagraniami z życia zawodowego oraz prywatnego. 

Magda Gessler pokazała nową torebkę. Twierdzi, że ją wydłuża. Wiemy, ile kosztuje

Ostatnio, Magda Gessler opublikowała na swoim instagramowym profilu krótkie nagranie, na którym pochwaliła się nową torebką. Restauratorka nie kryła swojego zachwytu nad swoim nowym nabytkiem, gdyż według niej, ten model torebki optycznie ją wydłuża.

Nawet pies mnie nie poznał z nową torebką. Ale ja jestem nią zachwycona, bo mnie wydłuża

- napisała Magda Gessler w komentarzu do wideo.

Torebka, którą Magda Gessler zaprezentowała na swoim Instagramie to model o kształcie worka, pochodzący z kolekcji polskiej marki Slavavarsovia. W regularnej cenie torebka ta kosztuje 765 zł, jednak obecnie jest w promocji i można ja kupić na stronie internetowej za 688,50 zł.

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy od fanów restauratorki, jednak ich zdania odnośnie torebki są podzielone. Jednym bardzo się podoba, inni natomiast są zdecydowanie na nie:

Cena powala i mnie osobiście te torebki nie zachwycają
Cudowna! I Torebka i Pani
Torebka/worek, nie lubię. Jest nie praktyczna i brzydko wygląda
Śliczna
Moda wraca
Torebka zarąbista

- czytamy pod postem.

 
Więcej o: