Darmowy płyn do spryskiwaczy i kawa za 1 zł? Uroczy prezent z okazji Dnia Kobiet od stacji Orlen

I w końcu nadszedł długo wyczekiwany dzień kobiet. Kwiaty, misie, czekoladki, nowa bielizna. a może kawa za złotówkę i darmowy płyn do spryskiwaczy? Stacja Orlen nie zapomniała o naszym święcie.

Dzień kobiet to jedno z najbardziej wyjątkowych świąt dla wszystkich kobiet. Z pewnością dla wielu z nas znaczy ono o wiele więcej niż walentynki czy dzień niespodziewanego całusa. Od rana na prawo i lewo sypią się życzenia, a my z wielką radością i nieśmiałością uśmiechamy się do każdego, kto je nam złoży. Tak wielki dzień nie może ominąć handlu. Spośród mnóstwa promocji i zniżek, natknęliśmy się na szczególnie ciekawą ofertę stacji Orlen. Darmowy płyn do spryskiwaczy dla wszystkich klientek? Inicjatywa godna nazwania "romantycznym gestem". 

Zobacz wideo Prezenty na Dzień Kobiet, które możesz przygotować sam. Dla przyjemności i smaku!

Promocje na Dzień Kobiet 2021. Tańsza kawa na Orlenie dla wszystkich kobiet

Dzień Kobiet bez kawy? Nie można się bez niej obyć. Dla wszystkich kobiet, które są nie wyobrażają sobie poniedziałkowego poranka bez niej, Orlen proponuje zastrzyk kofeinowej energii w niższej cenie. 8 marca na stacjach pracownicy obsługi klienta zaproponują wszystkim klientkom kawę za złotówkę. Jeśli więc macie ochotę na ulubioną mokkę, ale nie chcecie wydawać na nią kilkunastu złotych, śmiało korzystajcie – choć dla tych z nas, które nie mają samochodu może być to odrobinę problematyczne. No, ale w Dzień Kobiet wszystko się wybacza.

Międzynarodowy Dzień Kobiet - co to za święto? Zdjęcie ilustracyjneMiędzynarodowy Dzień Kobiet: co to za święto?

Darmowy płyn do spryskiwaczy na Orlenie z okazji Dnia Kobiet

Niespodzianek moc ciąg dalszy. Co ciekawe, kawa to nie jedyny pomysł stacji na umilenie nam tego wyjątkowego dnia. Gdy zajedziemy na stację po dodatkowy power benzynowy dla naszych samochodów, pracownicy stacji zaproponują nam darmową dolewkę płynu do spryskiwaczy. Bardzo romantyczny gest, choć pewnie niektóre z nas wolałyby dostać filigranowego kwiatka - albo chociaż czekoladki?  Z pewnością jednak znajdą się wśród kobiet fanki motoryzacji, dla których darmowy płyn do spryskiwaczy będzie doskonałym prezentem od mężczyzny. No cóż, być może dzięki tej ludzkiej różnorodności świat jest pełen pięknych kontrastów, które wszyscy tak bardzo kochamy.

Życzenia na Dzień Kobiet - najpiękniejsze wierszyki i rymowanki. Zdjęcie ilustracyjneŻyczenia na Dzień Kobiet, czyli czego życzyć drogim Paniom