Horoskop tygodniowy 8-14 marca 2021 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka

Nowy tydzień, nowe wyzwania! Sprawdź, co przyniesie ci los. Przeczytaj horoskop tygodniowy od 8 do 14 marca 2021

Horoskop to drogowskaz w wielu dziedzinach naszego życia. Co przyniesie nowy tydzień? Przekonaj się. 

Baran powinien ukoić swoje stargane nerwy

Nie żałuj czasu na to, co sprawia ci przyjemność - muzyka i sztuka pozwolą ci poradzić sobie ze stresem. W pracy bądź kreatywny - twoje pomysły spodobają się szefowi i jest szansa, że je doceni. Spędź czas z ukochaną osobą, tylko powstrzymaj się od krytykowania jej wad. 

Byk będzie miał chwilę, aby nadrobić towarzyskie zaległości

To będzie całkiem miły tydzień. Szef da ci trochę wytchnienia, a sprawy rodzinne nie będą aż tak przytłaczać. Szykują się miłe spotkania w gronie przyjaciół, a weekend sprzyja flirtom i nowym znajomościom. Wyjdź z domu, a szybko zapomnisz o dotychczasowych problemach i porządnie odpoczniesz. 

W tym tygodniu Bliźnięta chętnie zwolnią obroty. Daj sobie czas na odpoczynek 

Niestety ten tydzień będzie bardzo pracowity, dlatego wieczorami będziesz uciekać od towarzyskich atrakcji. Najchętniej schowasz się w domowym zaciszu, obejrzysz ulubiony film lub poczytasz książkę. To dla ciebie czas ładowania akumulatorów, dlatego jedz zdrowo i wyśpij się porządnie, a znów wrócisz do formy. W weekend uczucia, które przygasły, wybuchną z nową siłą. 

Rak skupi się na miłości

Szczęście w tym tygodniu nie opuści cię nawet na chwilę. Zapowiada się wiele okazji do randkowania, więc miłość i związane z nią emocje będą skupiać całą twoją uwagę. W pracy czekają cię nowe wyzwania i obowiązki, które związane będą ze szkoleniami lub ważnymi wyjazdami. Nie martw się, ze wszystkim sobie poradzisz. 

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Lew znowu przejmuje dowodzenie

Wiele trudnych spraw będzie spadnie teraz na twoje barki. Inni liczą się z twoim zdaniem, dlatego pozostawiają ci podejmowanie kluczowych decyzji. Twoje wysiłki zostaną nagrodzone. Szykuje się awans lub podwyżka. Ukochany będzie bardzo chciał spełnić twoje zachcianki, ale zabraknie mu kreatywności. 

Panna w tym tygodniu stawia na wygodę

W sprawach zawodowych niewiele się będzie działo. Ważniejsze od innych rzeczy staną się dla ciebie w typ tygodniu luksus, wygoda i dobre jedzenie. Pozwól sobie na chwilę przyjemności. Także w miłości pragnąć będziesz komplementów i bukietów kwiatów. Ktoś chętnie spełni twoje marzenia.

Waga weźmie sprawy w swoje ręce

Tym razem uprzejmie podziękujesz za pomoc wszystkim, którzy wtykają nos w twoje sprawy i zrobisz to, co zechcesz. Biada osobom, które są leniwe lub zapominalskie, bo wreszcie powiesz im, co o nich myślisz. W weekend szykuje się tajemnicza randka. 

Skorpion zacznie realizować swoje ambitne plany

W końcu zaczniesz myśleć o sobie. Nadszedł czas na zrealizowanie tego, na co od dawna miałaś ochotę. Tydzień sprzyja mądrym decyzjom, tak miłosnym, jak i zawodowym. Zapomnij o problemach w pracy i skup się na przyjemnościach. W miłości także wielkie ożywienie - ktoś zaprosi cię na romantyczny spacer. 

Strzelec będzie cieszył się z drobnych sukcesów

Ten tydzień będzie należał do tych spokojniejszych. Niechętnie będziesz porywać się na ambitne zadania. Niech inni się męczą, podczas gdy ty będziesz cieszyć się z małych sukcesów. Strzelce w stałych związkach zaczną się zastanawiać, czego brakuje w ich związku, by odczuwać szczęście.

Koziorożec potrzebuje chwili wytchnienia

Zrobisz wszystko, aby uciec od codziennych obowiązków. Planety sprzyjają zwiedzaniu niezwykłych miejsc i poznawaniu inspirujących znajomych. Przed samotnymi szansa, ale jeśli masz kogoś do pary, to uważaj! Partner może poczuć się zagubiony i trochę samotny.

Wodnik zerwie z rutyną i poszuka fascynującej przygody

Ten tydzień to nie czas na nudę. Mars doda ci odwagi, więc będziesz poznawał nowych ludzi i przeżywał pasjonujące przygody. Wybierz się na spacer, weź udział w niezwykłym kursie, daj się porwać na szaloną randkę. Sprzyja ci szczęście wszędzie tam, gdzie można się czegoś nauczyć lub dowiedzieć.

Ryby poczują powiew optymizmu

W tym tygodniu towarzyskich atrakcji nie zabraknie. Wszyscy dookoła będą ci życzliwi, a problemy będą cię omijać szerokim łukiem. Najwięcej korzystnych okazji czeka cię jednak w miłości. Samotne Ryby będą flirtować i uwodzić.

Więcej o: