Jak zdobyć mężczyznę? Dzięki tym siedmiu trikom wymarzony facet będzie tobą zachwycony

Czekasz na szczęście? Czasami same możemy po nie chwycić. Niezobowiązujące znajomości mogą przerodzić się w coś większego w mgnieniu oka. Istnieją psychologiczne sztuczki działające na facetów jak miłosny magnes. Podpowiadamy, które z nich pomogą ci zdobyć serce wymarzonego mężczyzny.

Jak zdobyć faceta? – to pytanie zadaje sobie setki kobiet na całym świecie. Tymczasem okazuje się, że być może wcale nie jest to takie trudne, jak mogłoby się wydawać , nawet jeśli nie jesteś mistrzynią flirtu. Istnieją triki psychologiczne, dzięki którym wymarzonego księcia  będziesz miała jak w garści. Sprawdź sposoby na podryw, którym nie oprze się żaden mężczyzna.

Zobacz wideo Jak się dzisiaj kochamy? Rozmowa Agi Kozak z Anną Marią Szutowicz z Y&Lovers

7 trików, dzięki którym zdobędziesz wymarzonego mężczyznę

Wiele kobiet ma kompleksy. Dzisiejszy świat okrutnie koloryzuje rzeczywistość, przez co wydaje nam się, że nie jesteśmy dla kogoś wystarczająco dobre. To duży błąd. Wygląd wyglądem, kompleksy kompleksami – trzeba się z nich skutecznie wyleczyć. Mimo wszystko, świat nie jest czarno- biały, a mężczyźni nie są głupi. Charakter to klucz do zdobycia ich serc – ale – nie tylko on. Istnieją triki, które znacząco wpłyną na to, w jaki sposób zostaniesz przez nich postrzegana. Oto siedem sposobów na zdobycie serca mężczyzny. Wypróbuj je i patrz, jak wasza relacja rośnie w siłach.

Przede wszystkim proś o pomoc

Mężczyźni to zdobywcy. Lubią czuć się potrzebni i lubią wybawiać damy z opałów. Bez względu na ewolucję intelektualną i fizyczną, każdy z nich chce poczuć się bohaterem. Pozwól mu na to. Możesz wykorzystać przy tym nawet najbardziej banalną sytuację, np. pomoc w odkręceniu napoju. To może być cokolwiek, bylebyś dała się wyręczyć. Niech wie, że jest silny i jest ci potrzebny w wykonywaniu prostych czynności (nawet jeśli tak nie jest).

Komplementuj go i chwal to, co robi i jaki jest

Mężczyźni kochają komplementy – nawet jeśli się tego wypierają. Jedna, najprostsza nawet pochwała od kobiety sprawia, że czują się dumni jak pawie. Klata do przodu, głowa do góry i super, niech czuje się przy tobie dobrze. Nowa koszulka, jakiś miły gest, bezinteresowna pomoc – doceń to, a zapunktujesz.

Patrz mu głęboko w oczy

Wiele słyszy się na temat tego, że komplementy dotyczące oczu są oklepane – każdy ma piękne oczy. I być może jest w tym odrobina prawdy, ale nie do końca. Oczy mają moc, a nic tak nie upewnia ludzi w relacji, jak długi kontakt wzrokowy. Patrz mu prosto w oczy, niech mówią za ciebie. Mężczyźni nie potrafią się temu oprzeć.

Staraj się jak najczęściej wymawiać jego imię

Podobno, gdy wypowiadamy czyjeś imię, jego ego rośnie w górę. Jeśli więc sprawiasz, że facet czuje się lepiej, nawet jeśli doprowadziło do tego wypowiedzenie jego imienia, on automatycznie podnosi w swojej głowie naszą atrakcyjność.

Odzwierciedlaj jego gesty

Według psychologów, naśladowanie czyichś gestów to oznaka zainteresowania. Gdy on kieruje się w twoją stronę, ty kieruj się w jego. Odwzajemniaj uśmiechy, spojrzenia, gesty – tak rodzi się chemia, drogie Panie.

Udowodnij mu, że podobnie myślicie

Jedna myśl – wspólna myśl – jedna całość. Krótki schemat, a mówi więcej niż tysiąc słów. Jeśli mężczyźnie będzie wydawało się, że myślisz podobnie jak on, stwierdzi, że jesteś inteligentną osobą. Gdy on opowiada o swoich zainteresowaniach, wykaż aprobatę. Plus sto punktów do atrakcyjności.

Pozostaw mu dużo przestrzeni

Wolność to domena mężczyzn. Żaden facet nie lubi czuć się ograniczany. Daj mu się wygadać, wysłuchaj go, zachęcaj do spotkań z kumplami. To najzdrowsze rozwiązanie dla relacji, a przy tym duży plus dla ciebie. Pokaż mu, że też masz swoje życie, a randki z nim to jedynie jego część. Nie możesz być za bardzo natarczywa – to może go przestraszyć.

Więcej o: