Sukienka Meghan Markle wzbudza ogromne emocje. Niektórzy w kreacji widzą ukryty przekaz

Meghan Markle i książę Harry udzielili wywiadu, który od kilku dni jest szeroko komentowany w mediach na całym świecie. Aktorka z wielkim przejęciem opowiedziała o trudnych sytuacjach, których doświadczyła na dworze królewskim. Uwagę wielu osób przykuła także jej kreacja. Okazuje się, że niektórzy widzą w niej ukryty przekaz.

Życie brytyjskiej rodziny królewskiej zawsze owiane było niedopowiedzianą tajemnicą i bajkowym mitem. Meghan Markle dołączyła do niej w 2018 roku. Od tej pory aktorka stała się rozpoznawalna na całym świecie. Wiele osób zazdrościło jej bajkowego życia. Okazuje się jednak, że nie było ono tak piękne, jak pozornie mogłoby się wydawać. - W którymś momencie pomyślałam: nie mogę się już czuć bardziej samotna […]. Po prostu nie chciałam już żyć. Miałam samobójcze myśli. Wydawało mi się, że to rozwiązałoby wszystko dla wszystkich - wyznała w wywiadzie dla CBS.

Zobacz wideo Meghan Markle i Harry. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje:

Sukienka Meghan Markle - czy kreacja miała ukryty przekaz?

Wywiad, którego udzielili Meghan Markle i książę Harry wzbudził ogromne zainteresowanie. Od kilku dni jest tematem numer jeden w mediach na całym świecie. Uwagę wielu bacznych widzów przykuła kreacja aktorki. 

Sukienka ze wzorem kwiatu lotosu, którą miała na sobie Meghan Markle, pochodzi z domu mody Giorgio Armani. Jej cena wynosi 18 tysięcy złotych. Wielu internautów stwierdziło, że gdzieś już widzieli tę kreację. Okazuje się, że przed laty, w bardzo podobnej kreacji pozowała Wallis Simpson, czyli żona Edwarda VIII. Zdaniem niektórych komentujących, w ten sposób Meghan Markle chciała pokazać, że w jakiś sposób identyfikuje się z jej postacią. 

Wallis Simpson - kto to?

Wallis Simpson to amerykańska aktorka, której postać w Wielkiej Brytanii wzbudzała ogromne kontrowersje. Jako pierwsza kobieta w historii została uhonorowana tytułem Człowieka Roku tygodnika "Time". Stało się to w 1936 roku. Jej romans z brytyjskim władcą wywołał ogromne oburzenie. W 1936 roku Edward ogłosił zamiar poślubienia aktorki. W tym czasie 40-letnia Wallis była dwukrotną rozwódką.

Brytyjski parlament nie wyraził zgody na ślub. Przez to Edward 10 grudnia 1936 roku abdykował, a kilka miesięcy później został kolejnym mężem Wallis. Od tej pory aktorka używała tytułu księżnej Windsoru. Co ciekawe, dopiero dwa lat przed śmiercią została przyjęta na dworze królewskim przez Elżbietę II. 

Wallis SimpsonWallis Simpson wikimedia commons

Jak wyglądały pierwsze randki Meghan i Harry'ego? Zakochani umówili się w supermarkecieJak wyglądały pierwsze randki Meghan i Harry'ego? Zakochani umówili się w supermarkecie YouTube/ E! News

Może cię także zainteresować:

Więcej o: