Julia Kamińska zachwyciła swoją stylizacją na Telekamerach. Uwagę zwróciła wymowna broszka. Fani poruszeni

Julia Kamińska podczas gali rordania nagród Telekamery 2021 zachwyciła wszystkich swoją stylizacją. Aktorka postawiła bowiem na zjawiskową suknię w czerwonym kolorze, do której przypięła wymowną broszkę. To właśnie ten niewielki symbol najbardziej poruszył fanów. - Mądra, empatyczna i do tego zdolna! - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Julia Kamińska o drugiej serii serialu "BrzydUla". Czy faworyzuje niektórych aktorów?

Serial "BrzydUla" był przed laty jedną z chętniej oglądanych produkcji telewizyjnych. Choć jego emisja zakończyła się w 2009 roku, to po dziesięcioletniej przerwie zdecydowano się ponownie przybliżyć widzom losy bohaterów. Nie da się ukryć, że dzięki dobrze znanej i lubianej obsadzie, serial znów podbił serca widzów. Na ekranie nadal możemy śledzić losy bohaterów granych przez takich aktorów, jak Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha czy Maja Hirsch. Niezbitym dowodem na to jest nagroda Telekamery 2021 w kategorii "Serial", którą Julia Kamińska odebrała w imieniu całej produkcji "BrzydUla 2".

Telekamery 2021: Julia Kamińska zachwyciła swoją stylizacją. Uwagę zwróciła wymowna broszka

Julia Kamińska pojawiła się na rozdaniu nagród Telekamery 2021 i zachwyciła wszystkich swoją stylizacją. Odtwórczyni głównej roli w serialu "BrzudUla" oraz "BrzydUla 2" postawiła na długą, czerwoną suknię z rozcięciem, do której dobrała sandałki w tym samym kolorze oraz długie, srebrne kolczyki. Look uzupełniła modną fryzurą oraz makijażem, w którym główną rolę grały czerwone usta. Uwagę przykuł również mały element, który Julia Kamińska przypięła do swojej sukni. Była to bowiem mała broszka z symbolem Strajku Kobiet. Wymowna przypinka została doceniona przez fanów aktorki.

Pod postem na Instagramie pojawiło się wiele gratulacji, a także komplementów w kierunku aktorki oraz symbolicznej przypinki:

Brawoooo
Mądra, empatyczna i do tego zdolna!
Piękna broszka <3
Wyglądasz zjawiskowo, po prostu wow
Cu-do-wna!!!
Przepiękna broszka!

- czytamy w komentarzach.

 
Więcej o: