Serialowa doktor Quinn pozuje w kostiumie kąpielowym. 70-letniej Jane Seymour można pozazdrościć figury

Pamiętacie serial "Doktor Quinn"? Odtwórczyni głównej roli, Jane Seymour, niedawno obchodziła 70 urodziny. Niedawno przyłapano ją na jednej z hawajskich plaż, gdzie pozowała w stroju kąpielowym. Aktorka wygląda świetnie. Zobaczcie!

Jane Seymour nie ma żadnych kompleksów z powodu swojego wieku. Dalej wygląda młodo, promienieje, a zgrabnej figury zazdrości jej niejedna kobieta. Ostatnio w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia serialowej doktor Quinn, jak pozuje w kostiumie kąpielowym na jednej z hawajskich plaż. 

Jane Seymour pozuje na plaży w stroju kąpielowym. Wygląda obłędnie! 

Nie da się nie zauważyć, że aktorka ma fenomenalną figurę. Patrząc na jej zdjęcia aż trudno uwierzyć, że niedawno skończyła 70 lat. Aktorka zachwyca urodą i naturalnym wdziękiem. Wygląda na to, że dla doktor Quinn czas się zatrzymał.

TOP stroje kąpielowe na sezon lato 2021!

Zobacz modne stroje kąpielowe Calvin Klein!

 

Treningi i życie w ciągłym biegu - to sekret szczupłej sylwetki Jane Seymour

Aktorka od kilku lat opowiada o tym, że jej ulubioną formą treningu jest pilates. Te ćwiczenia doskonale rozciągają ciało i pomagają utrzymać linię. Serialowa doktor Quinn poświęca też dużo czasu na spacery, przekonała się również do lekkich treningów siłowych, z wykorzystaniem ciężarków. Czasami wybiera się też na dłuższy jogging. Jane Seymour dodaje także, że cały czas jest bardzo zajęta - jej życie to ciągły ruch.

Czuję, że jestem u szczytu kariery, jeśli chodzi o aktorstwo. Mimo pandemii byłam niesamowicie zajęta. Mój agent powiedział mi na początku tego roku:„ Czy zdajesz sobie sprawę, że jesteś jedyną osobą w całej mojej agencji, która teraz pracuje na okrągło?" - wyznała aktorka, udzielając wywiadu dla "Fox News".

Jane Seymour przyznaje, że pilnuje treningów i zdrowo się odżywia, ale nigdy nie katuje się restrykcyjnymi dietami - także dlatego, że po prostu nie ma na to czasu. 

Zobacz - modne stroje kąpielowe jednoczęściowe na lato!

Sprawdź - modne stroje kąpielowe Renee damskie!

Zobacz - stroje kąpielowe idealne na wakacje!

Stroje kąpielowe Tommy Hilfiger - te modele to HIT!

Zobacz także stroje kąpielowe Desigual!

Sprawdź też stroje kąpielowe Pepe Jeans!

 
Zobacz wideo Najwięksi aktorzy Złotej Ery Hollywood
Więcej o: