Małgorzata Socha zaskoczyła wyznaniem na temat swojej stylizacji podczas Telekamer. "To chyba nie jest zbrodnia?"

Małgorzata Socha była jedną z tych gwiazd, która szczególnie zachwyciła swoją stylizacją podczas gali Telekamery 2021. Dzień po rozdaniu nagród, aktorka na swoim Instagramie zaskoczyła wyznaniem odnośnie garnituru, który miała na sobie. Okazuje się, że to nie pierwszy raz, kiedy pojawiła się w nim na czerwonym dywanie. - Oby inni poszli za przykładem - komentują internauci.
Zobacz wideo Filip Bobek o pracy na planie "BrzydUli". O kontynuacji serialu dowiedział się dwa lata temu!

Małgorzata Socha jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Nie da się ukryć, że jedną z jej najcharakterystyczniejszych ról, za którą pokochały ją tysiące Polaków, jest postać Violetty Kubasińskiej w serialu "BrzydUla". Obecnie, po 10 latach od zakończenia pierwszej serii, znów możemy śledzić losy dobrze znanych bohaterów, a serial "BrzydUla 2" ponownie podbił serca widzów. Niezbitym dowodem na to jest gala Telekamery 2021, podczas której nagrodę otrzymała nie tylko produkcja "BrzydUla 2"  w kategorii "Serial", lecz także Małgorzata Socha w kategorii "Aktorka".

Julia Kamińska zachwyciła swoją stylizacją na Telekamerach. Uwagę zwróciła wymowna broszka. Fani poruszeni (zdjęcie ilustracyjne) Julia Kamińska zachwyciła swoją stylizacją na Telekamerach. Uwagę zwróciła wymowna broszka. Fani poruszeni

Telekamery 2021: Małgorzata Socha zaskoczyła wyznaniem na temat swojej stylizacji. "To chyba nie jest zbrodnia?"

Małgorzata Socha, dzień po gali rozdania nagród Telekamery 2021, zaskoczyła na Instagramie wyznaniem odnośnie stylizacji, którą wybrała na ten wieczór. Okazuje się, że ten sam garnitur miała na sobie 10 lat temu. Trzeba przyznać, że jest to świetny przykład dla innych. Aktorka pokazała bowiem, że warto stawiać na ponadczasowe kroje, a ubraniom należy dawać drugie życie i nawet po latach można wyglądać w nich stylowo i z klasą.

Książę Karol wymyślił tajne przezwisko dla Meghan Markle. To wyraz podziwu dla jej cech Sukienka Meghan Markle wzbudza ogromne emocje. Niektórzy w kreacji widzą ukryty przekaz

- Kochani, jeszcze raz dziękuję za wszystkie gratulacje i dobre słowa. Na zdjęciu - wspomnienie z tego wyjątkowego wieczoru. A co po prawej stronie? Zdjęcie sprzed dokładnie 10 lat, w tym samym wspaniałym garniturze od @mariusz_przybylski. Już od pewnego czasu w showbiznesie utrzymuje się trend ponownego wykorzystywania kreacji. Wszystko w duchu zero waste i w trosce o naszą planetę. Właśnie dlatego zdecydowałam się założyć ten garnitur ponownie! Czas wyciągnąć lekcje z postępujących zmian na naszej planecie. Zrównoważona moda to nie krótkotrwały trend, ale nasza wspólna odpowiedzialność. Dlatego tak ważne jest, aby zwracać uwagę na materiały, ich pochodzenie i metody produkcji. A pojawienie się na 2 eventach w tej samej kreacji to chyba naprawdę nie jest zbrodnia, prawda? - napisała Małgorzata Socha pod opublikowaną fotografią.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od internautów:

Piękna stylizacja niezmiennie od lat
Ciężko uwierzyć, że te zdjęcia dzieli 10 lat
Pani Małgosiu, ogromne gratulacje, a garnitur totalnie ponadczasowy, boski
Super, oby inni poszli za przykładem
Brawo! Kupowanie na każda kolejna okazje nowych ubrań jest już passe

- czytamy.

Więcej o: