Zodiakalna bratnia dusza. Znajdź najlepszego przyjaciela dzięki znakom zodiaku

Przyjaźń jest bardzo istotna w życiu każdego z nas. Jak każda inna relacja wymaga zaangażowania i pracy obu stron. Nie jest łatwo znaleźć osoby, które będą dla nas lojalne przez dłuższy czas. Które znaki zodiaku są kandydatami na najlepszego przyjaciela?

W przyjaźni dopasowujemy się pod kątem charakteru i zainteresowań. Stawiamy na zaufanie i szczerość. W celu odnalezienia kompatybilnej duszy, pomocne mogą się okazać znaki zodiaku. Sprawdź, które z nich mogą być najlepszymi przyjaciółmi dla Ciebie. 

Zobacz wideo Horoskop na marzec - baran Wybierz serwis

Zodiakalni przyjaciele - co na temat przyjaźni mówi astrologia?

Baran to osoba pewna siebie, odważna i zaradna. Potrafi zarazić ludzi dobrą energią. Jest towarzyski, lecz czasami potrzebuje prywatności i chwili dla siebie w celu naładowania baterii. Najlepszymi przyjaciółmi dla Barana będą: Lew, Strzelec, Bliźnięta, Waga i Wodnik.

Byk jest typem człowieka, na którym nie można się zawieść. Służy pomocą i dobrą radą o każdej porze dnia. Wyróżnia go lojalność i prawdomówność. Dobrze porozumie się w przyjaźni z: Panną, Koziorożcem, Rakiem, Skorpionem i Rybami.

Bliźnięta to towarzyskie dusze. Wyjdą z inicjatywą, są otwarci na nowe znajomości i lubią przemawiać do tłumu. Uwielbiają spotkania z innymi, większe imprezy oraz inne okoliczności, które sprzyjają poznawaniu nowych ludzi. Zbudują przyjaźń z: Wagą, Wodnikiem, Baranem, Lwem i Strzelcem.

Raka z kolei cechuje nieograniczona życzliwość. Niesie dobre słowo i pozytywną aurę do każdego miejsca, w którym się pojawi. To zdecydowanie osoba o wielkim sercu. Potrafi rozpoznać skryte uczucia. Dobrze porozumiewa się ze: Skorpionem, Rybami, Bykiem, Panną i Koziorożcem. 

Które znaki zodiaku szukają przygody?

Strzelec jest osobą, która lubi szaleństwa i wyzwania. Uwielbia przygody oraz nowe doświadczenia. Swym humorem poprawi atmosferę w każdym towarzystwie. Dogada się z: Wagą, Wodnikiem, Baranem, Bliźniętami i Lwem. 

Koziorożec - dobry organizator czasu wolnego. Doskonalej planuje wycieczki, imprezy i inne uroczystości. Nie jest liderem, ale za to sprawdza się w byciu prawą ręką. Stworzy wartościową znajomość z Rybami, Skorpionem, Rakiem, Panną i Bykiem.

Lew to wulkan szczęścia. Patrzy na świat przez różowe okulary i potrafi zarazić optymizmem. Poprawia nastrój oraz doskonale sprawdza się przy rozwiązywaniu sporów. Dobrze odnajdzie się w przyjaźni z: Baranem, Strzelcem, Bliźniętami, Wagą i Wodnikiem.

Pełna przygód jest zdecydowanie relacja z Wagą. Pragnie poznawać świat i udziela fantastycznych rad. Jeśli zachodzi potrzeba, otacza ludzi spokojem. Do przyjaźni poszukuje: Wodnika, Strzelca, Barana, Bliźniąt i Lwa.

Panna to otwarta, ale i zachowawcza osoba. Wybiera mniejsze grono przyjaciół. Stawia na jakość. Jeśli jest w zaufanym gronie, potrafi być ekstrawertykiem. Nić porozumienia znajdzie na pewno z: Koziorożcem, Rakiem, Skorpionem, Rybami i Bykiem. 

Skorpion jest osobą, której można zaufać. Stroni od oceny i krytyki. Stawia przyjaźń na pierwszym miejscu, dzięki czemu zawsze znajdzie czas na rozmowę. Dobrym kompanem będą dla Skorpiona: Ryby, Koziorożec, Rak, Panna, Byk.

Wodnik błyskawicznie rozwiąże problemy. Niesie pokój w miejsce ulgi i cierpienia. To osoba, która zawsze Cię obroni i wysłucha. Stworzy fantastyczny duet z: Wagą, Strzelcem, Baranem, Bliźniętami i Lwem. 

Ryby dbają o przyjaźń jak mało kto. Potrafią spędzić długie godziny na rozmowie. Swym zachowaniem sprawią, że poczujesz się lepiej. Do przyjaźni szukają: Koziorożca, Skorpiona, Raka, Panny i Byka. 

Zobacz też stylowe sukienki z wyprzedaży TUTAJ >>>

Więcej o: