Małgorzata Rozenek zaszokowała stylizacją. Pokazała się na mieście "w kapciach i z poduszką pod pachą"

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się na Instagramie zdjęciem najnowszej stylizacji, w której wybrała się na zakupy. Zestaw, a dokładniej buty, które założyła wzbudziły niemałe kontrowersje i podzieliły internautów. - "Żenada", "Kapcie są obłędne" - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Czy Małgorzata Rozenek ma kompleksy? "Tyłek mogę wypracować, albo zoperować"

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie i może pochwalić się naprawdę sporym gronem fanów. Na swoim Instagramie zgromadziła bowiem już ponad 1,4 mln obserwatorów i regularnie dzieli się z nimi na swoim profilu różnymi zdjęciami, a także filmikami z życia zawodowego oraz prywatnego. Małgorzata Rozenek-Majdan uważana jest również za jedną z lepiej ubranych kobiet w Polsce, a jej obserwatorki często inspirują się jej stylizacjami. Nie da się jednak ukryć, że Małgosia potrafi również swoimi odważnymi i bardziej modowymi zestawami wywołać prawdziwą burzę w sieci.

Małgorzata Rozenek-Majdan zaszokowała stylizacją. Pokazała się na mieście "w kapciach i z poduszką pod pachą"

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie prosto ze sklepu, do którego wybrała się w poszukiwaniu obiadowej inspiracji. Przy okazji zaprezentowała swoją stylizację, która zrobiła w sieci nie lada zamieszanie. Na fotografii widzimy gwiazdę pozującą w dresie, do którego dobrała klasyczny płaszcz, wysokie skarpety, modną torebkę oraz kapcie.

Co na obiad? Szukam inspiracji #pleasehelp #taktosąbuty

- napisała pod zdjęciem.

Choć nie wszystkim internautom spodobała się ta stylizacja, a w komentarzach pojawiło się wiele skrajnych słów, to większość fanów Małgosi była zachwycona odważnym lookiem, a także jej dystansem do samej siebie:

W kapciach i z poduszką pod pachą
Trzeba mieć jaja, Pani Małgosiu
Kapciuszki mnie rozproszyły i nie wiem co no obiad
Kapcie są obłędne
Zabawne i zarazem ciekawe obuwie

- czytamy.

Kto bogatemu zabroni?

- odpowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan z przymrużeniem oka i płaczącą ze śmiechu emotikonką na jeden z komentarzy.

 
Więcej o: