Małgorzata Rozenek zaszokowała stylizacją. Pokazała się na mieście "w kapciach i z poduszką pod pachą"

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się na Instagramie zdjęciem najnowszej stylizacji, w której wybrała się na zakupy. Zestaw, a dokładniej buty, które założyła wzbudziły niemałe kontrowersje i podzieliły internautów. - "Żenada", "Kapcie są obłędne" - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Czy Małgorzata Rozenek ma kompleksy? "Tyłek mogę wypracować, albo zoperować"

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie i może pochwalić się naprawdę sporym gronem fanów. Na swoim Instagramie zgromadziła bowiem już ponad 1,4 mln obserwatorów i regularnie dzieli się z nimi na swoim profilu różnymi zdjęciami, a także filmikami z życia zawodowego oraz prywatnego. Małgorzata Rozenek-Majdan uważana jest również za jedną z lepiej ubranych kobiet w Polsce, a jej obserwatorki często inspirują się jej stylizacjami. Nie da się jednak ukryć, że Małgosia potrafi również swoimi odważnymi i bardziej modowymi zestawami wywołać prawdziwą burzę w sieci.

Małgorzata Socha zaskoczyła wyznaniem na temat swojej stylizacji podczas Telekamer. 'To chyba nie jest zbrodnia?' Małgorzata Socha zaskoczyła wyznaniem na temat swojej stylizacji podczas Telekamer. "To chyba nie jest zbrodnia?"

Małgorzata Rozenek-Majdan zaszokowała stylizacją. Pokazała się na mieście "w kapciach i z poduszką pod pachą"

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim instagramowym profilu zdjęcie prosto ze sklepu, do którego wybrała się w poszukiwaniu obiadowej inspiracji. Przy okazji zaprezentowała swoją stylizację, która zrobiła w sieci nie lada zamieszanie. Na fotografii widzimy gwiazdę pozującą w dresie, do którego dobrała klasyczny płaszcz, wysokie skarpety, modną torebkę oraz kapcie.

Co na obiad? Szukam inspiracji #pleasehelp #taktosąbuty

- napisała pod zdjęciem.

Doda Doda zaskoczyła metamorfozą. Pokazała się w brązowych włosach. Fani porównali ją do Angeliny Jolie

Choć nie wszystkim internautom spodobała się ta stylizacja, a w komentarzach pojawiło się wiele skrajnych słów, to większość fanów Małgosi była zachwycona odważnym lookiem, a także jej dystansem do samej siebie:

W kapciach i z poduszką pod pachą
Trzeba mieć jaja, Pani Małgosiu
Kapciuszki mnie rozproszyły i nie wiem co no obiad
Kapcie są obłędne
Zabawne i zarazem ciekawe obuwie

- czytamy.

Kto bogatemu zabroni?

- odpowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan z przymrużeniem oka i płaczącą ze śmiechu emotikonką na jeden z komentarzy.

 
Więcej o: