Horoskop tygodniowy 15 - 21 marca 2021 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka

Co przyniesie ci los w tym tygodniu? Nowa miłość, ciekawa niespodzianka, sukcesy w pracy? Sprawdź, co się wydarzy!

Horoskop to drogowskaz w wielu dziedzinach naszego życia. Co przyniesie nowy tydzień? Przekonaj się.

Zobacz wideo Kalendarium astronomiczne na 2021 rok. Jakie zjawiska będziemy obserwować?

Barana czekają w tym tygodniu ważne rozmowy

Tydzień sprzyja ważnym rozmowom, które dadzą ci wiele do myślenia. Jowisz nauczy cię prosić o to, co jest potrzebne. Nie poddawaj się woli osób, które myślą tylko o swoim interesie. Weekend spędź z rodziną i przyjaciółmi, to pozwoli ci odpocząć od pracy i problemów. Jeśli jesteś samotny, to nie uciekaj przed miłością. Zaryzykuj randkę w ciemno.  

O dobry humor Byka zadbają przyjaciele

Szykuje się tydzień pełen spotkań z przyjaciółmi. Będzie też okazja, aby poznać nowych ludzi. Rozglądaj się, bo może wśród nich znajdziesz kogoś, dla kogo twoje serce zabije mocniej. Na początku tygodnia jednak skup się na pracy. Ważna osoba sprzyjać będzie twoim pomysłom zawodowym i sprawom finansowym.

Bliźnięta będą mogły trochę odpocząć 

Przed tobą spokojniejszy tydzień. Będziesz miał dużo czasu na nadrobienie towarzyskich zaległości, ponieważ obowiązki nie będą cię aż tak przytłaczać  Możliwe niezapowiedziane wizyty i pomysły na ciekawe hobby. Weekend też wesoły, a planety bardzo sprzyjają niezwykłym znajomościom. 

Rak poczuje przypływ chęci do życia

W tym tygodniu zerwiesz z rutyną i wprowadzisz kilka zmian do swojego życia. Udział w szkoleniach może przyniesie niespodziewany rozwój twojej kariery zawodowej. Trzymaj jednak w tajemnicy swoje sukcesy, bo czyjaś zazdrość może opóźnić różne ambitne plany.

Lew powinien się przygotować na emocjonalną burzę 

Bliscy zauważą, że masz jakieś tajemnice. Jeśli spokojnie się zastanowisz, to znajdziesz rozwiązanie różnych problemów. W miłości trudno ci będzie ukryć emocje. Randka, na jaką wybierzesz się pod koniec tygodnia, upłynie w niezwykle gorącej atmosferze. W tym tygodniu załatw urzędowe sprawy, aby uniknąć niepotrzebnego zamieszania. 

Panna może w tym tygodniu spać spokojnie

Szczęście ci sprzyja. Mars przez cały tydzień pomagać ci będzie w tych sprawach, które wymagają szybkich i jednoznacznych decyzji. W miłości nadchodzą romantyczne chwile. Weekend sprzyjać będzie wspólnym spacerom w piękne miejsca.

Waga powinna poświęcić więcej uwagi sprawom rodzinnym 

Rodzina potrzebuje twojej rady, dlatego warto zadzwonić do krewnych i omówić wspólne plany. Wszyscy będą zadowoleni z rozwiązania, które zaproponujesz, więc poczujesz się im bardzo potrzebny. Staniesz się też bardziej towarzyski. Ktoś sympatyczny zaproponuje spacer, ktoś inny odezwie się do ciebie po latach ciszy.

W tym tygodniu Skorpionom wszystko będzie się dobrze układało

Będziesz decydować, zachęcać i przekonywać innych do mądrych i nowoczesnych projektów. W pracy będzie ci się dobrze wiodło. W miłości także czekają cię sympatyczne niespodzianki. Wiosenny wyjazd za miasto to świetny sposób na spędzenie weekendu. 

Strzelec będzie walczył o zyski

W tym tygodniu uda ci się naprawić błędy. Powalcz choć trochę o swoje pieniądze i zyski, bo choć tydzień będzie trochę nerwowy, to jednak Mars sprzyja korzystnym umowom i negocjacjom. Możesz liczyć na przyjaciół, którzy pomogą ci we wszystkim. W miłości gorąco! Pewna znajomość zacznie się rozwijać. 

Koziorożec powinien trochę zwolnić tempo. 

Przestań w końcu angażować się we wszystko i trochę odpocznij. Nie wymagaj od siebie za wiele, a w razie kłopotów poproś o pomoc przyjaciół. W miłości szczęście będzie ci sprzyjać, ale do nowych znajomości podejdziesz z większą niż zwykle rezerwą.

Wodnik powinien w tym tygodniu być ostrożny

Unikaj niemiłych osób i tych, którzy próbują cię do czegoś zmusić. Zwróć większą uwagę na sprawy związane z domem i rodziną, bo możliwe są drobne nieporozumienia ze starszymi krewnymi. Pod koniec tygodnia poczujesz przypływ odwagi i życiowej energii. Spotkasz życzliwe osoby, dzięki którym poczujesz się lubiany i doceniany.

Ryby mogą się szykować na niespodzianki 

W tym tygodniu los może cię nie raz zaskoczyć. Nie wpadaj jednak w panikę. Dzięki mądrej taktyce i talentowi do negocjacji szybko zapanujesz nad sytuacją. Czekają cię nowe, miłosne pokusy. Zauroczy cię ktoś ekscentryczny i nieokiełznany. 

Więcej o: