Omenaa Mensah po dwóch latach pokazała swoją nietypową suknię ślubną. Fani zachwyceni

Omenaa Mensah z okazji drugiej rocznicy ślubu opublikowała na Instagramie zdjęcie, które zostało wykonane podczas tego wyjątkowego dla niej dnia. Na fotografii zobaczyć można w całej okazałości suknię ślubną dziennikarki. Postawiła na nietypowy, lecz pełen klasy look. - Pięknie wyglądacie... Miłość czuje się w powietrzu - komentują internauci.
Zobacz wideo Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy. Sekretne śluby gwiazd

Omenaa Mensah jest jedną z popularniejszych polskich dziennikarek, która znana jest również ze swojej działalności dobroczynnej. Omenaa założyła bowiem fundację "Omenaa Fundation", która niesie pomoc m.in. dzieciom w Ghanie. Ku uciesze fanów, Omenaa Mensah jest również aktywna na Instagramie, gdzie prowadzi swój profil i regularnie dzieli się tam zarówno swoją aktywnością zawodową, jak i momentami z życia prywatnego. Ostatnio, z okazji drugiej rocznicy ślubu, dziennikarka postanowiła przywołać wspomnienia i udostępniła niepublikowany wcześniej kadr z tego szczególnego dnia.

Omenaa Mensah po dwóch latach pokazała swoją nietypową suknię ślubną. "Ciut zazdroszczę"

Omenaa Mensah i Rafał Brzoska pobrali się 14 marca 2019 roku. Uroczystość odbyła się w RPA, w jednym z najbardziej wyjątkowych miejsc na świecie. - Przysięgę miłości złożyliśmy sobie w RPA, w miejscu spotkania dwóch oceanów, gdzie dzień nigdy się nie kończy - powiedziała Omenaa Mensah w wywiadzie dla magazyny "Twój Styl". W pierwszą rocznicę ślubu, dziennikarka zapoczątkowała swego rodzaju tradycję, która polega na udostępnianiu tego dnia jednego z ich ślubnych zdjęć. - Przyrzekać na "końcu świata" niech znaczy RAZEM do końca świata. Dziękuję kochanie za piękny rok - napisała Omenaa Mensah w dniu pierwszej rocznicy ślubu.

Nie inaczej było i w tym roku. Zgodnie z zapoczątkowaną tradycją, dziennikarka udostępniła na Instagramie jeden ze ślubnych kadrów. Na zdjęciu, oprócz nowożeńców, zobaczyć można w pełnej okazałości kreację, którą tego dnia miała na sobie Omenaa Mensah. Gwiazda postawiła na dopasowaną, białą suknię z asymetrycznym dołem i perłowymi zdobieniami, do której dobrała turban w tym samym kolorze oraz wiszące kolczyki wysadzane kamieniami. 

...by raz dane słowo trwało i cieszyło każdego dnia, a wspomnienia tych chwil tylko wzmagały uczucia. To był cudny, niezapomniany czas Kochanie. Bardzo się cieszę, że te magiczne momenty są w każdym z nas na zawsze. OUR R&O Love 

- napisała Omenaa Mensah pod zdjęciem.

 

Pod postem pojawiło się wiele ciepłych słów oraz komplementów od internautów:

Wspaniali <3
Power couple
Piękni!
Takie ciepło czuć, ciut zazdroszczę. Uściski
Piękni Wy, ubrani w MIŁOŚĆ
Pięknie wyglądacie.. Miłość czuje się w powietrzu

- czytamy.

Więcej o: