Zjawiskowa narzeczona Rafała Brzozowskiego. Kim jest wybranka serca znanego piosenkarza?

Rafał Brzozowski wraz ze swoją wybranką tworzą zgraną parę od lat. Bardzo chronią swoją prywatność, nie dzieląc się szczegółowymi informacjami z mediami na temat swojego związku. Ostatnio polski piosenkarz odniósł się do tej sprawy. Kim jest narzeczona Rafała Brzozowskiego?

Rafał Brzozowski odpowiedział na pytanie dotyczące ślubu. Wkrótce wraz ze swoją ukochaną planują zostać małżeństwem. Narzeczona polskiego piosenkarza spełnia się głównie w modelingu. Wystąpiła także w kilku produkcjach telewizyjnych. 

Zobacz wideo Rafał Brzozowski o swojej partnerce

Kim jest narzeczona Rafała Brzozowskiego?

Wybranka serca znanego piosenkarza to Anna Tarnowska - modelka, która zdobyła tytuły Wicemiss Polonii 2007 oraz Wicemiss Świata Studentek 2010. Brała udział w wielu prestiżowych konkursach piękności jako nastolatka. Po tych osiągnięciach rozpoczęła karierę modelingową. Jej wzorową figurę można zobaczyć na Instagramie modelki. Znana jest z wielu sesji reklamowych, między innymi tej wykonanej dla magazynu Playboy. Mogliśmy ją podziwiać w produkcjach takich jak "Na Sygnale" i "Ojciec Mateusz". Poza nimi udzieliła się w wielu projektach komercyjnych. 

 

Po dwóch latach od udziału Rafała Brzozowskiego w programie "The Voice", para zaczęła pokazywać się publicznie. Przybyli razem na rozdanie Telekamer 2020. Po tym wydarzeniu rzadziej pokazywali się mediom, co skomentował piosenkarz w rozmowie dla Jastrząb Post następującymi słowami:

Myślę, że są takie imprezy, na które warto też trochę przyjść prywatnie. (...) Przyjechaliśmy tu też dla przyjaciół, dla Omeny. Bardzo rzadko chodzę na takie imprezy, po prostu nie czuję się tam dobrze. Przyjechałem zawodowo, a prywatnie przyjechałem z narzeczoną, pogadamy trochę, pobawimy się i pojedziemy

Na pytanie o ślub artysta zareagował następująco:

Daty jeszcze nie ma, nic jeszcze nie wiadomo. Ale zawsze trzeba być dobrej myśli, pamiętaj

W ostatnie lato, portal WP wspomniał o tym, że plany ślubne Rafała Brzozowksiego będą musiały ulec przełożeniu, ponieważ otrzymał on wiele kolejnych angaży, które zabierają dużo czasu, niezbędnego do organizacji uroczystości. Reprezentant Polski na Eurowizji 2021 nie potwierdził jednak nigdy takiego stanowiska. 

Rafał Brzozowski - co wiadomo o życiu artysty?

Rafał Brzozowski okres dorastania spędził w Nowym Dworze Mazowieckim. Przez wiele lat obecny w jego życiu był sport, mianowicie zapasy. Zdobył brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski w 2006 roku. Musiał przerwać trenowanie ze względu na kontuzję kręgosłupa. Studiował także na AWF. Podczas studiów zdobył wykształcenie nauczyciela wychowania fizycznego. 

Jeżeli chodzi o życie prywatne artysty - jego rodzice są nauczycielami, którzy zaszczepili w nim pasję do muzyki. Jako 10-latek rozpoczął naukę gry na fortepianie i gitarze. Ma także dwóch braci, Adama i Pawła. 

Więcej o: