Uwielbiane przez kobiety świece za mniej niż 20 zł w Ikea. Pachną obłędnie! Zwykle za takie trzeba zapłacić nawet 150 zł

Ikea w swojej aktualnej ofercie umieściła jeden z bardziej lubianych dodaków przez kobiety, czyli świece, które powstały we współpracy z twórcą luksusowych zapachów i założycielem domu mody Byredo. Pachną obłędnie i kupić je można już za niecałe 20 zł.
Zobacz wideo Nie wiesz, co zrobić z resztkami świec? Mamy na to sposób!

Czy można znaleźć dekoracyjne perełki za niewielkie pieniądze? Oczywiście, że tak. Doskonałą okazją do tego są nie tylko wyprzedaże, podczas których kupić można wiele produktów w dużo niższych cenach, lecz także regularne oferty popularnych sieciówek. Jedną z takich perełek są świeczki, które znajdziemy obecnie w sklepie Ikea.

Rossmann wyprzedaje znane i lubiane serum na porost rzęs. Kosztuje niecałe 11 zł (zdjęcie ilustracyjne)Rossmann wyprzedaje znane i lubiane serum na porost rzęs. Kosztuje niecałe 11 zł! "Efekty wow! Przestałam malować rzęsy"

Ikea sprzedaje uwielbiane przez kobiety świece za mniej niż 20 zł. Za podobne zwykle trzeba zapłacić nawet 150 zł

Nie da się ukryć, że świeczki to jeden z tych dodatków, którym kobiety uwielbiają się otaczać. Niestety, bardzo często za dobrą jakością świec oraz niezwykłymi zapachami idzie również wysoka cena. Ikea postanowiła jednak wyjść naprzeciw klientom i stworzyła świece o pięknych zapachach oraz wyjątkowym wzornictwie w przystępnych cenach. Świece osynlig dostępne obecnie w Ikea, powstały we współpracy z Benem Gorhamem, czyli twórcą luksusowych zapachów oraz założycielem domu mody Byredo. Kolekcja świec z Ikea składa się z 13 zapachów i 3 różnych rozmiarów świec. Najmniejsze kupicie już za 19,99 zł, średnie to koszt 39,99 zł, natomiast duże kosztują 99,99 zł. 

Każdy zapach z serii osynlig został stworzony i skomponowany podobnie jak perfumy - z nutą bazy, serca i głowy. Po wypaleniu się świecy można użyć doniczki jako kubka lub wazonu, ostrożnie usuwając pozostały knot i wosk. Każda doniczka ma niepowtarzalny wygląd, ponieważ jest pokryty kilkoma warstwami glazury, które w różny sposób wchodzą ze sobą w reakcje podczas wypalania. Tłoczony trójkąt na każdym pojemniku symbolizuje trzy rodziny, według których pogrupowano zapachy: świeży, kwiatowy i orientalny/drzewny

- czytamy w opisie świec na stronie internetowej.

Zara sprzedaje uwielbiane przez kobiety perfumy za mniej niż 70 zł. Zwykle za takie zapachy trzeba zapłacić nawet 500 zł (zdjęcie ilustracyjne)Zara sprzedaje uwielbiane przez kobiety perfumy za mniej niż 70 zł. Zwykle za takie zapachy trzeba zapłacić nawet 500 zł

Świece, które znajdziemy w sklepach stacjonarnych Ikea oraz online dostępne są w takich zapachach, jak tytoń i miód, bazylia i mięta, figa i cyprys, kwiat bawełny i kwiat jabłoni, czarna porzeczka i frezja, herbata i werbena, granat i bursztyn, kwiat brzoskwini i bambus, lilak i bursztyn, róża i malina, brzoza brodawkowata i jałowiec, drewno i przyprawy, drzewo sandałowe i wanilia.