Dzięki tym ozdobom twój stół wielkanocny nabierze świątecznego klimatu.Teraz w Rossmannie za 9,99 zł

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a my powoli zaczynamy świąteczne przygotowania. Jak się do tego zabrać? Warto zacząć od wielkanocnych ozdób. Niedawno w Rossmannie pojawiły się wyjątkowe propozycje, dzięki którym każdy koszyczek będzie pełen wspaniałych drobiazgów. Zobacz najciekawsze z nich.

Wielkanoc to czas, w którym mamy okazję nabrać w płuca odrobinę spokoju. Poświęcamy uwagę rodzinie, przyjaciołom, znajomym - wszystkim tym, z którymi możemy i chcemy spędzić te beztroskie dni. Jak sprawić, aby były jeszcze bardziej wyjątkowe? Musimy zadbać o odpowiedni klimat. Te ozdoby z Rossmanna będą wspaniałym dodatkiem do świątecznego stołu i pięknie przyozdobią wielkanocny koszyk. Niektóre z nich dostaniecie już za 9,99 zł.

Zobacz wideo Wielkanocne ozdoby, które możesz zrobić w domu

Wielkanocne ozdoby z Rossmanna ozdobią każdą świąteczną ucztę

Rossmann jak zawsze wychodzi naprzeciw naszym potrzebom. Co roku na sklepowych półkach pojawiają się wyjątkowe ozdoby wielkanocne. W tym roku także mamy okazję zagłębić się w morzu ślicznych zająców, pisanek i wiklinowych koszyczków. Aktualnie trwa promocja, w której dostaniemy je nawet za 9,99 zł. Które z nich najpiękniej przyozdobią świąteczne chwile?

Przede wszystkim naszą uwagę przykuły śliczne miseczki w kolorowe esy floresy i zające. Tego typu świąteczna „zastawa” doskonale sprawdzi się jako funkcjonalna dekoracja podczas śniadania wielkanocnego. Do tego możemy dobrać kubeczki i kieliszki do jajek w tym samym wzorze. Tak udekorowany stół z pewnością zachwyci naszych gości, a my będziemy mogli cieszyć oko wyjątkowym wyglądem uczty.

dekoracje Rossmanndekoracje Rossmann oferta promocyjna Rossman/ Wielkanoc 2021

Pozostając w klimatach ozdobnych kubków, wybór jest naprawdę ogromny. Możemy zdecydować się na wysokie kubeczki z bajkowymi zajączkami lub takie w pstrokate wzorki, przypominające pisankę. W ofercie znajdziemy także drewniane figurki oraz kolorowe wydmuszki. Każdy znajdzie coś dla siebie. A które ozdoby wam przypadły do gustu najbardziej?

Więcej o: