Tylko dziś klienci Lidla otrzymają paczkę maseczek jednorazowych gratis. Jest jeden warunek

Lidl przygotował kolejną promocję dla swoich klientów. Tylko dziś będziecie mogli otrzymać 10 jednorazowych maseczek za darmo.

Pandemia koronawirusa nie zwalnia. Wraz z nadejściem trzeciej fali wirus stał się jeszcze groźniejszy. W Polsce szaleje brytyjska mutacja, która odznacza się znacznie wyższą zaraźliwością. Jedną z form ochrony przed roznoszeniem wirusa jest noszenie maseczek. Rząd kilka tygodni temu zakazał zasłaniania nosa i ust przyłbicami, szalikami i kominami, a wprowadził nakaz stosowania w tym celu tylko i wyłącznie maseczek. Najskuteczniejsze w zatrzymywaniu koronawirusa są maseczki jednorazowe, które dziś dostaną w prezencie klienci Lidla. 

Lidl rozdaje maseczki jednorazowe. Jest jednak warunek

Lidl przyzwyczaił swoich klientów do różnych promocji, w których niektóre produkty można dostać za darmo. Tym razem sklep postanowił dać w prezencie paczkę 10 maseczek jednorazowych klientom, którzy w środę 17 marca 2021 roku zrobią zakupy za minimum 99 złotych. Jednak nie wszystkie produkty wliczają się do tej kwoty.

Które produkty nie są brane pod uwagę przy podliczaniu kwoty uprawniającej do otrzymania maseczek za darmo?

W regulaminie promocji dostępnym na stronie internetowej dyskontu zastrzeżono, że przy podliczaniu kwoty zakupów, która uprawnia do otrzymania maseczek, nie są brane pod uwagę alkohole (w tym piwo), wyroby tytoniowe, produkty lecznicze i preparaty do początkowego żywienia niemowląt. 

Spiesz się, promocja trwa tylko dziś lub do wyczerpania zapasów

Jeśli liczysz, że podczas codziennych zakupów 17 marca otrzymasz paczkę maseczek, to trzeba się wybrać do Lidla w miarę wcześnie. Maseczki będą bowiem rozdawane za darmo do chwili wyczerpania się zapasów.

Zobacz wideo Aplikacje, które pomogą oszczędzać na zakupach
Więcej o: