Małgorzata Rozenek robi porządki w garderobie. Henio skradł całe show! "To najlepsze, co dziś widziałam"

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie nagranie, na którym chciała pokazać swoim obserwatorom wiosenne porządki, za które zabrała się w swojej garderobie. Całe show skradł jednak mały Henio. Internautki są zachwycone: "Po tym filmiku musze zacząć od nowa 30 dni bez cukru, bo to dawka szokowa była".
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek zrezygnowała z mięsa i alkoholu. Jej must have to pewne masło i jogurt

Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z popularniejszych kobiet w polskim show-biznesie i może pochwalić się naprawdę imponującym gronem fanów. Na swoim profilu na Instagramie zgromadziła już bowiem ponad 1,4 mln obserwatorów i regularnie dzieli się tam z nimi różnymi zdjęciami, a także filmikami z życia prywatnego oraz zawodowego. Ostatnio, Małgosia opublikowała nagranie prosto z garderoby, które podbiło serca internautek i internautów.

Małgorzata Rozenek pokazała, jak robi porządek w garderobie. Uroczy Henio skradł całe show!

Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła zabrać się za porządki w garderobie i jeszcze przed nadejściem wiosny przejrzeć i posegregować swoje ubrania. W pewnym momencie, jej uwagę zwrócił Henio, który bawił się przy lustrze. Małgosia postanowiła szybko chwycić za telefon i uwiecznić na nagraniu reakcję Henia na swoje odbicie. 

- Przychodzi w końcu taki dzień, kiedy musisz zrobić wiosenne porządki w garderobie. Przekładane, odpychane, ale w końcu nieuchronne. Wstajesz, spinasz się w sobie, bierzesz dzieciaka #dzidziuśmajdana pod pachę, pies #georgiomajdani wpycha się sam i zaczynasz sprzątać tę stajnie Augiasza, mamrocząc coś o syzyfowej pracy (moja nauczycielka języka polskiego, może być z siebie dumna, wspominam ją nawet podczas sprzątania). Próbuje jakoś rozdzielić zimowe czapki od bikini, co jakiś czas zerkając na Henia, nagle patrzę: a Henio całuje chłopczyka w lustrze. KOCHAM GO, całuśny jest po tatusiu - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan pod nagraniem.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo słów zachwytu od fanek i fanów rozpływających się nad słodkim Heniem:

Jaki słodki Heniu
Po tym filmiki musze zacząć od nowa 30 dni bez cukru bo to dawka szokowa była
Perfekcyjny Pan domu
Jakie to urocze! Taki mały chłopczyk pełny miłości do świata
Sama słodycz
Najsłodsze dziecko Instagrama
O Boże, to najlepsze co dziś widziałam

- czytamy.

Więcej o: