Wyjątkowa przyjaźń hitem internetu. Zdjęcia 2-latki i jej psa robią furorę w sieci. "Dzięki nim zawsze się uśmiecham"

Marshall i Macy to uwielbiany przez internautów "Złoty Duet". Ich wspólne zdjęcia robią ogromną furorę w sieci. Psa i 2-latkę połączyła bowiem niezwykła więź.

Marshall to niezwykle uroczy pies rasy golden retriever. Ma swoje własne konto na Instagramie, które obecnie obserwuje prawie 18 tysięcy ludzi z całego świata, a liczba ta nieustannie rośnie. Marshall robi ogromną furorę w sieci nie tylko ze względu na swój uroczy wygląd, ale również z powodu niezwykłej przyjaźni, która połączyła psa z małą, 2-letnią dziewczynką o imieniu Macy.

Zobacz wideo

Niezwykła przyjaźń 2-latki i psa. Ich wspólne zdjęcia robią furorę w sieci

Marshall jest nieodłącznym kompanem dla córki swoich właścicieli już od dnia jej narodzin - są nieodłączni, jak tylko dziewczynka wróciła ze szpitala do domu. Rodzice nawet twierdzą, że pies jest dla niej jak starszy brat. Jakiś czas temu założyli konto na Instagramie, na którym publikowali wspólne zdjęcia Marshalla i Macy. Raczej nie przypuszczali, że profil tak szybko zrobi ogromną furorę w sieci i zbierze dużą liczbę fanów. Pies i dziewczynka nazywani są "Złoty Duet".

Macy uspokoiła naszego psa i nie ma nic bardziej rozczulającego niż widok, jak razem się bawią.

- twierdzą rodzice 2-latki.

Pod zdjęciami "Złotego Duetu" można przeczytać liczne pozytywne komentarze zachwyconych internautów z całego świata. Oto niektóre z ich wpisów:

Za słodko.
Dzięki nim zawsze się uśmiecham.
Jesteście tacy słodcy.
Uwielbiam was.
 
Więcej o: