Pamiętacie Kacperka z "Rodzinka.pl"? Po małym chłopcu nie ma już śladu. Teraz jest nie do poznania!

Mateusz Pawłowski po zakończeniu nagrań do serialu "Rodzinka.pl" może odpocząć nieco od aktorskich obowiązków. Choć ostatnio jest o nim cicho, to młody aktor aktywnie prowadzi swoje media społoecznościowe. Na opublikowanych przez niego zdjęciach można zobaczyć, jak bardzo zmienił się na przestrzeni ostatnich lat. Jak teraz wygląda? - Nie poznaję Cię! - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Mateusz Pawłowski żegna się z serialem "Rodzinka.pl"

Mateusz Pawłowski to młody polski aktor, który popularność oraz ogromną sympatię widzów zyskał rolą Kacpra Boskiego w serialu "Rodzinka.pl". Serial doczekał się aż piętnastu sezonów, a trójka synów Natalii i Ludwika dorastała na oczach całej Polski. Mateusz Pawłowski nie jest tak aktywny w mediach, jak jego serialowi bracia (Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski). Młody aktor, po zakończeniu nagrań do serialu, nie jest obecny w show-biznesie, jednak aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, dzięki czemu można zobaczyć, jak bardzo Mateusz zmienił się na przestrzeni lat. Jak obecnie wygląda najmłodszy z serialowych braci Boskich?   

Pamiętacie Kacperka z "Rodzinka.pl". Po małym chłopcu nie ma już śladu. Mateusz Pawłowski jest nie do poznania!

Nie da się ukryć, że Mateusz Pawłowski bardzo zmienił się od czasów serialu. Po małym Kacperku nie ma już śladu. Obecnie aktor ma już 17 lat i jest nie do poznania. Na Instagramie, gdzie obserwuje go niemal 70 tys. użytkowniczek i użytkowników tej platformy, Mateusz regularnie dzieli się zdjęciami z podróży, a także kadrami ze swoją młodszą siostrą. 

 

Patrząc na komentarze fanek oraz fanów, możemy wywnioskować, że nie tylko nas zadziwia metamorfoza Mateusza Pawłowskiego: 

Nie poznaję Cię!
Jak wy dzieci szybko rośniecie
Łoo, ale ty się zmieniłeś tak w ogóle!
Kacperku aleś Ty urósł... wow
Kacperku, aleś Ty urósł. Wooow
Ale przystojniacha
Jej ale Ty już duży jesteś. Jak to szybko leci czas.

- czytamy w komentarzach pod zdjęciami aktora na Instagramie.

 
Więcej o: