Internauci okrzyknęli ją najpiękniejszą stewardessą na świecie. "Po prostu oszałamiająca"

Podczas podróży samolotem pewnie nie raz zauważyliście piękną stewardessę. Jedną z nich wyjątkowo upodobali sobie internauci. Sprawdź, jak wygląda i kim jest najpiękniejsza na świecie stewardessa.

Muszą znać wiele języków, potrafią odnaleźć się w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji, a do tego często wyglądają lepiej niż niejedna modelka. Stewardessy, bo o nich mowa, dbają o nasze bezpieczeństwo i komfort podczas podróży samolotem. Jedna z nich wyjątkowo przypadła do gustu pasażerom samolotów linii Wizz Air. Jak wygląda Szonja Gresa? 

Wizz Air Wizz Air uruchomi nowe trasy z Polski. To kierunki wakacyjne

Szonja Gresa - najpiękniejsza stewardessa świata

25-letnia Węgierka Szonja Gresa może pochwalić się nieprzeciętną urodą. Ma przepiękny uśmiech, długie blond włosy i zgrabne nogi. To nie umknęło uwadze pasażerów i internautów, którzy okrzyknęli ją najpiękniejszą stewardessą na świecie. 

Szonja Gresa od kilku lat pracuje w liniach lotniczych Wizz Air. Choć praca nie należy do łatwych, to po 25-latce nigdy nie widać zmęczenia. Nawet najbardziej stresujących sytuacjach stara się być profesjonalna i zawsze chętnie obdarowuje pasażerów swoim zniewalającym uśmiechem. Internauci uważają, że Szonja Gresa w pełni zasługuje na miano najpiękniejszej stewardessy świata.

 

Obecnie Szonję Gresę obserwuje na Instagramie ponad 40 tysięcy osób. Pod jej zdjęciami z pokładów samolotów można znaleźć mnóstwo komentarzy, w których internauci komentują urodę dziewczyny:

Oszałamiająca! Po prostu oszałamiająca! - napisał jeden z internautów
Jesteś taka piękna 

Kim jest najpiękniejsza stewardessa świata?

Poza pracą stewardessy Szonja Gresa jest także makijażystką. Jak twierdzi, to zajęcie jest - obok podróżowania - jej największą pasją. Na swoim instagramowym profilu publikuje zdjęcia swoich make-upów i udziela porad dotyczących pielęgnacji, diety i stylizacji. 

Najlepsze drogeryjne korektory. Jeden z nich na całym świecie sprzedaje się co 5 sekund Najlepsze drogeryjne korektory. Jeden z nich na całym świecie sprzedaje się co 5 sekund

 
Więcej o: