Ma 61 lat i żonę. Uwielbia nosić szpilki i spódnice, a jego stylizacje robią furorę w sieci

Mark Bryan ma 61 lat, a jego konto na Instagramie robi istną furorę w sieci. Wszystko za sprawą stylizacji mężczyzny, który lubi nosić szpilki i spódnice. "Jestem zwykłym, żonatym facetem, który uwielbia Porsche, piękne kobiety i noszenie szpilek oraz spódnic" - tak mówi o sobie bohater naszego artykułu.

Mark Bryan ma 61 lat i profil na Instagramie, który obserwuje nieco ponad 404 tysiące osób z całego świata. Takim wynikiem może się pochwalić niewiele gwiazd czy influencerek! Mężczyzna raczej nie przypuszczał, że jego konto spotka się z aż takim entuzjazmem i tak szybko zrobi furorę w sieci. Co wyróżnia 61-latka? Jego stylizacje! Mężczyzna lubi nosić spódnice i szpilki. 

Zobacz wideo

Mark Bryan ma 61 lat i żonę. Uwielbia nosić szpilki i spódnice, a jego stylizacje robią furorę w sieci

Mark Bryan pochodzi z Teksasu i pracuje jako inżynier robotyki. Obecnie razem z żoną mieszkają w Niemczech. Po godzinach zaś trenuje lokalny zespół piłki nożnej. Mężczyzna otwarcie przyznaje, że lubi chodzić w spódnicach i w butach na obcasie. Jego stylizacje już wiele razy były wyróżnianie i doceniane przez uznanych krytyków modowych. Mężczyzna doskonale wie, jak bawić się modą. Nie cierpi za to nudy, co od razu widać po jego stylizacjach.

Jestem zwykłym, żonatym facetem, który uwielbia Porsche, piękne kobiety i noszenie szpilek oraz spódnic.

- mówił Mark Bryan w jednym z wywiadów.

Pierwszy raz Mark Bryan szpilki założył ponad 40 lat temu. Powód? Zaczął się spotykać z wysoką kobietą. Spódnice zaś nosi mniej więcej od pięciu lat. Jego żona jak najbardziej wspiera go w wyborach modowych. Mężczyzna kompletnie nie zwraca uwagi na negatywne opinie niektórych osób.

Jestem w wieku, w którym nie obchodzi mnie, co inni ludzie o mnie myślą. Albo mnie lubią, albo mnie nie lubią. (...) Ubieram się tak nie po to, aby być seksownym. Chcę raczej ubierać się tak, jak ubierałaby się kobieta u władzy.

- wyznał otwarcie Mark Bryan.

 
Więcej o: