Agnieszka Kaczorowska publikuje osobiste zdjęcie z mężem. Para spodziewa się drugiego dziecka

Agnieszka Kaczorowska już wkrótce zostanie mamą. Ostatnio na jej Instagramie pojawiło się bardzo osobiste zdjęcie z mężem. Para wygląda wręcz kwitnąco. Oczekiwanie na dziecko z pewnością im służy.

Agnieszka Kaczorowska często dzieli się z nami swoją codziennością. Niedawno ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Wraz z mężem, Maciejem Pelą, nie kryją swojej radości. Póki co płeć nie jest znana. Aktorka często podkreśla, ze zawsze może liczyć na pomoc swojego partnera. Ostatnio opublikowała na swoich social mediach bardzo romantyczne zdjęcie.

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?

Agnieszka Kaczorowska publikuje romantyczne zdjęcie z mężem

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Pela są małżeństwem od 7 września 2018 roku. Rok później na świat przyszła ich pierwsza córeczka. Niedawno dowiedzieliśmy się, że już wkrótce powitają na świecie kolejnego potomka. Para nie kryje swojego szczęścia. Na Instagramie aktorki pojawiło się bardzo osobiste zdjęcie. Małżonkowie nie szczędzą sobie czułości. Dopasowana sukienka Agnieszki przepięknie podkreśla zaokrąglony brzuszek, a kolorystyczne dopasowanie outfitów pary tworzy efekt perfekcyjnego matchu.

Cudowna jest ta świadomość, że obok mnie jest najbardziej odpowiedni mężczyzna... że to coś więcej, niż miłość czy zakochanie... to przeznaczenie, to szczęście, które tworzymy... to coś wielkiego i pięknego...z każdym dniem to coś mocniejszego – napisała pod postem.
 

Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach wylała się fala komplementów skierowanych do Agnieszki i Marcina:

Wyglądasz kwitnąco! Szczęście widać na twarzy
Piękna z was para. Znaleźć w dzisiejszych czasach odpowiednią osobę i przejść razem przez życie jest sztuką niezwykłą
Cudownie się na was patrzy
Widać, że wasze uczucie jest piękne i szczere

Zobacz także: Zielone bluzki ciążowe!

Więcej o: