Tatuaż za uchem - najmodniejsze miejsce u kobiet na obraz wykuty igłą. Poznaj popularne damskie wzory

Tatuowanie to sztuka, która cieszy się ogromną popularnością wśród gwiazd. Najmodniejsze miejsce na tatuaż u kobiety to zdecydowanie okolica ucha. Taki obraz nie wychodzi na pierwszy plan i ma w sobie nutę tajemniczości. Przedstawiamy wachlarz inspiracji, które mogą podpowiedzieć, jaki wzór wybrać.

Świat tatuażu oferuje ogrom możliwości jeśli chodzi o wzór, kolor i technikę. Warto podejść do tego tematu odpowiedzialnie, ponieważ nie jest to obraz zmywalny. W ostatnim czasie rekordy popularności bije tatuaż znajdujący się za uchem, który można zauważyć u wielu gwiazd. Które wzory w tym miejscu są obecnie na topie?

Zobacz wideo Quebo śpi z zamalowanymi tatuażami? Natalia Szroeder o jego metamorfozie

Tatuaż za uchem - modne wzory dla kobiet

Tatuowanie dla każdej z nas ma odmienne znaczenie. Jedne przypisują tatuażom ważną symbolikę, drugie traktują go jedynie jako dekorację ciała. Bez względu na jego znaczenie powinnyśmy udać się do sprawdzonego eksperta w tej dziedzinie, który będzie miał fach w ręku i bezpieczne warunki do przeprowadzenia zabiegu. 

Jednym z bardziej popularnych i zarazem uniwersalnych wzorów jest serce. Wzór ten można przedstawić na kilka sposobów, jednak pole kreatywności nie jest tutaj nieograniczone. Poza klasycznym sercem można postawić na akcent kwiecisty, wężowy lub tygrysi. Spotyka się także serce w towarzystwie broni. Możliwość personalizacji takiego tatuażu przejawia się umieszczeniem w środku serca inicjału ukochanej osoby lub znaku zodiaku. 

Zobacz też piękną biżuterię dla kobiet w każdym wieku!

 

Motyw gwiazd w tatuażu za uchem

To idealny wzór dla marzycieli, pasjonatów astronomii i osób, którym podoba się gwiaździsta estetyka. Gwiazdy oznaczają nadzieję. Popularnym motywem jest spadająca gwiazda, upamiętniająca moment wypowiadania najskrytszych życzeń. Można postawić na duże lub mniejsze gwiazdki. Ciekawym zwyczajem jest dopełnianie tatuażu kolejną gwiazdą w sytuacji, kiedy osiągniemy następny sukces. W ten sposób można zbudować spektakularny szlak, który będzie rozciągał się tuż za naszym uchem. Do gwiazd pasują także motyle, oznaczające odrodzenie. Taki tatuaż pięknie prezentuje się w czerni i błękitnych akcentach, które warto umieścić na skrzydłach motyla. 

Sprawdź też stylowe kolczyki. Najmodniejsze trendy sezonu!

 

Tatuaż za uchem - litera o różnym znaczeniu

W katalogu modnych wzorów na tatuaż widnieje również litera o dowolnej symbolice i kształcie. Może oznaczać imię ukochanej osoby bądź rozpoczęcie dominującej u nas cechy. Taki wybór to prawdziwe pole do popisu dla tatuażysty. Litery mogą być proste, pochyłe, ozdobione kwiatami bądź innymi detalami, które podbiją wyjątkowość tatuażu. 

Jeżeli interesuje nas miejsce za uchem na tatuaż musimy pamiętać o tym, że skóra w tym miejscu jest bardzo cienka i wrażliwa. Ruchy wprowadzanej igły będą bardziej odczuwalne niż w innych miejscach. Na ból wpływa także nasz aktualny stan zdrowotny. Taki czynnik jak stres może skutkować większym bólem. Tatuaż za uchem to wariant bolesny, ale za to efektowny. 

 
Więcej o: